ایران؛ مهد توانمندی، تمدن و فرهنگ است


|

ایمانیه : ایران؛ مهد توانمندی، تمدن و فرهنگ است

به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه در آئین نواختن زنگ آغاز آموزش فرهنگ ترافیک در ۵۰۰ مدرسه کلان شهر شیراز، همزمان با آغاز هفته حمل و نقل، در آموزشگاه شهیدان اتحادی ضمن تشکر از حرکت زیبای شهرداری و شورای اسلامی شهر شیراز و همکاری قابل تقدیر شورای ترافیک و آموزش و پرورش ناحیه ۳ شیراز، اظهار داشت: در دوران دانش آموزی و دانشجویی مطالب زیادی را به فرزندان‌مان آموزش می‌دهیم که کاربردی نیستند، در عوض از مطالب اصلی و مفید غفلت می‌کنیم.

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع

استاندار فارس گفت: ایران به تمدن و فرهنگ شهرت دارد. دست به دست هم دهیم و شهر خود را به کلان شهر فرهنگی و ملی تبدیل کنیم.

وی با تاکید براینکه سرزمینی فرهنگی، شایسته نامِ جمهوری اسلامی ایران است، افزود: برای رسیدن به این مهم راهی جز ارائه فرهنگ بالا نداریم. زیرساخت ها و پروژه های عمرانی در کنار توجه به مسائل فرهنگی و اعتقادی نمود پیدا می کند.

استاندار فارس پویایی آموزش و پرورش را در کنار همت و تلاش شورای شهر و شهرداری شیراز را ارزشمند دانست و اظهار داشت: فرهنگ زندگی کردن را با اسلام منطبق کنیم؛ چرا که اسلام طرفدار نظم، برنامه ریزی، زیبائی، نوع دوستی و در یک کلام طرفدار همه خوبی هاست و هرجا ضعفی وجود دارد به دلیل عدم توجه به فرهنگ دینی و ملی است.

بخوانید:  هم خوانی دختر با احساس و خوش ذوق روزه اولی در مراسم تهران

آیا این خبر مفید بود؟


ایمانیه با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در حاشیه بازدید از تخت جمشید مبنی براینکه این بنای باشکوه نشان دهنده اوج تمدن و هنرمندی مردم ایران است، افزود: اسلام دین علم و اخلاق است و ایران به توانمندی و فرهنگ شهرت دارد. دست به دست هم دهیم و شیراز را به بهترین کلانشهر فرهنگی تبدیل کنیم.