ایران به برکت انقلاب اسلامی به قدرتی بزرگ و تاثیرگذار در جهان تبدیل شده است

وی این دستاوردها و پیشرفت ها را مستلزم جهاد تبیین برای نسل نوجوان و جوان جامعه عنوان کرد.

استاندار کرمانشاه در ادامه به عملیات بازی دراز و ضرورت گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران اشاره کرد و گفت: از رویداد بزرگی مانند “عملیات بازی دراز” می توانیم شرایط بهتری را برای استان کرمانشاه رقم بزنیم و باید از این فرصت برای بیان ارزش های دفاع مقدس و همچنین تبیین مجاهدت های مردم شجاع ایران و استان کرمانشاه در برابر رژیم بعث عراق و استکبار جهانی استفاده شود.

به گزارش برنا؛ محمدطیب صحرایی در جلسه برنامه‌ریزی بزرگداشت سالگرد عملیات بازی دراز با حضور سردار ریحانی فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، معاونان استاندار و فرمانداران و مدیران مرتبط در استانداری، با اشاره به پاسخ مقتدرانه سپاه پاسداران و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به جنایات رژیم صهیونیستی اظهار کرد: شاید در ۵۰ سال گذشته کمتر کسی فکر می کرد امروز به چنین صلابت و اقتداری برسیم که پاسخی دندان شکن و قاطع به جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی بدهیم.

وی میزبانی و برنامه ریزی مناسب برای گرامیداشت سالگرد عملیات بازی دراز را اقدامی مهم و موثر برای جذب بیشتر زائر در ایام اربعین به استان کرمانشاه دانست و گفت: در این مراسم ضمن گرامیداشت برنامه های ویژه می توانیم که یک مقدمه و فرصت بیشتری را برای جذب زائر اربعین با عنوان جملاتی مانند” اربعین منتظر شما هستیم و …” ایجاد کنیم.

سردار «بهمن ریحانی» افزود: در همین راهپیمایی روز قدس امسال و انتخابات سال گذشته مردم حضوری باشکوه داشتند که همین حضور باشکوه به کشور عزت و قدرت افزون داد و دشمنان کشور را ناامید ساخت.

بخوانید:  آیا "همستر کمبات" امنیت تلگرام کاربران را به خطر می‌اندازند؟

 منبع

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه نیز در این جلسه گفت: پیش بینی می شود که ۳۵ تا ۴۰ هزار در مراسم گرامیداشت سالروز حماسه بازی دراز که در روز چهاردهم اردیبهشت ماه برگزار می شود، حضور پیدا کنند.

صحرایی با تاکید بر انجام مناسب وظایف هر کدام از دستگاه ها در گرامیداشت برنامه سالروز حماسه بازی دراز گفت: با توجه به فرصت چند روزه برای برگزاری مراسم سالگرد این حماسه بزرگ، دستگاه های اجرایی استان وظیفه دارند با نهایت کوشش در جهت برگزاری مطلوب این رویداد مهم تلاش کنند.

وی در پایان افزود: عزت ما در تجمعات بزرگ مانند گرامیداشت حماسه بازی دراز است که منجر به قدرت روز افزون انقلاب اسلامی خواهد شد.

استاندار کرمانشاه با اشاره به پیش بینی حضور حدود ۳۵ هزار نفر در مراسم گرامیداشت بازی دراز گفت: باید در این مراسم به شناساندن بیشتر فرصت ها و ظرفیت های خوب استان کمک کنیم و زمینه ای هم برای به عرصه رساندن توانمندی ها و صنایع دستی مردم شهرستان های اطراف این مراسم فراهم شود و این کار مستلزم ارائه جذابیت های ابتکاری است.