این جوان مسلمان، مایکل جکسون می‌شود!

«گراهام کینگ» تهیه‌کننده این فیلم اعلام کرد که تیم سازنده «مایکل» قبل از انتخاب نهایی جعفر برای ایفای نقش عمویش، در سراسر دنیا به دنبال بازیگری برای این نقش بوده‌ است. در ساخت این فیلم زندگی‌نامه درباره «مایکل جکسون»، بنیاد این هنرمند آمریکایی نیز همکاری دارد.

به گزارش برنا؛ این فیلم که «مایکل» نام دارد، اولین نقش اصلی برای جعفر ۲۶ ساله خواهد بود که دومین پسر «جرمین جکسون» برادر بزرگتر «مایکل جکسون» است و حالا قرار است در نقش عمویش سلطان موسیقی پاپ ظاهر شود.

تاکنون فیلم‌های زیادی بر اساس چهره‌های مطرح عالم موسیقی ساخته شده که از آن جمله می‌توان به فیلم زندگی«کوئین» با عنوان «بوهمی راپسودی» اشاره کرد که به فروش جهانی ۹۱۰ میلیون دلار دست یافت، در حالی که فیلم جدید «الویس» ۲۸۷ میلیون دلار فروخت و  فیلم زندگینامه «ویتنی هیوستون» که ماه گذشته اکران شده، فروشی کمتر از ۵۰ میلیون دلار ثبت کرده است. فیلم زندگی «امی واینهاوس» و «لئونارد برنشتاین» در اواخر سال جاری منتشر می‌شود.

«جعفر جکسون» فرزند «جرمین جکسون» است که در سال ۱۹۸۹ و پس از سفری به کشور بحرین مسلمان شد.

منبع
آیا این خبر مفید بود؟

فیلم «مایکل» به دنبال نمایش موزیکال «MJ» در تئاتر برادوی ساخته می‌شود که گیشه موفقی داشت و بیش از ۸۳ میلیون دلار درآمد داشت اما نقدهای متفاوتی دریافت کرد. «آدریان هورتون» خبرنگار گاردین، این نمایش را مسحور کننده و در عین حال بی‌نهایت ناراحت کننده توصیف کرد.