این مرد برای سلامت بدنش انواع گوشت را خام می‌خورد! +تصاویر

به گزارش برنا؛ بوبن سیمیک که نام دیوانه سلامت را بر خود گذاشته اهل شیکاگوست. او از چهار سال پیش خوردن گوشت نپخته ازجمله گوشت خوک، بره و بز را شروع کرد تا سلطه جو و خشن تر شود و ادعا می‌کند که هرگز احساسی بهتر از این نداشته است. رژیم غذایی او شامل ۱۲ تا ۳۰ زرده تخم مرغ خام برای صبحانه، ۹۰۰ گرم گوشت خام برای ناهار و زرده تخم مرغ خام بیشتر برای شام است.

منبع

یک مرد آمریکایی ادعا می‌کند رژیم غذایی مرغ و گوشت خامی که مصرف می‌کند باعث شده نسبت به همیشه احساس سلامت بیشتری داشته باشد.

این مرد برای سلامت بدنش انواع گوشت را خام می‌خورد! +تصاویر

او درباره اولین تجربه‌اش از خوردن گوشت خام می‌گوید: «اولین باری که گوشت خوک خام خوردم واقعا نگران بودم اما می‌دانستم که نمی‌تواند به من آسیب بزند. می‌خواستم سالم‌تر و قوی‌تر از همیشه باشم و برای همیشه زنده بمانم.»

بخوانید:  ضرورت احیاء جایگاه نهاوند در تولید و پرورش شیلات کشور

بوبن ۴۰ ساله اصرار دارد که رژیم غذایی منحصر به فردی که دنبال می‌کند هرگز باعث بیماری اش نشده و او همیشه و هنوز وقتی به توالت می‌رود حواسش هست که وجود کرم ها را بررسی کند.

او اضافه می‌کند: «بافت گوشت بستگی به برشی که می‌زنید دارد. سینه مرغ به اندازه ماهی لطیف است.»

گوشت خام خوردن

او معتقد است که یک عمر ما را شستشوی مغزی داده‌اند که باید غذای پخته مصرف کنیم و پختن گوشت می‌تواند باعث اضافه شدن سموم به آن شود. بوبن می‌گوید: «وقتی گوشت پخته می‌خوردم احساس سلامتی نمی‌کردم و در بدنم احساس سنگینی می‌کردم. بعد از نزدیک به دو سال این روند عادی می‌شود. من حتی از نظر ذهنی هم متعادل تر و شادتر از گذشته‌ام.»