این یادگاری های کرونا ماندنی شدند!


|

منبع

به گزارش برنا؛ کارشناسان سازمان جهانی بهداشت اعلام کرده‌اند که بیماری کووید یک وضعیت اضطراری با نگرانی بین‌المللی محسوب نمی‌شود و این همزمان با راهبرد جدید این سازمان برای انتقال از واکنش اضطراری به مدیریت طولانی‌مدت بیماری کووید است.

جای تعجب نیست که میزان رضایت و شادی از زندگی در طول قرنطینه در کمترین حد خود بود. همان‌طور که پایان مرحله اضطراری اعلام شده، یادآوری نزدیک به ۷ میلیون زندگی از دست رفته در اثر کووید از سال ۲۰۲۰ بسیار مهم است و البته، باید در نظر داشته باشیم که برای برخی، به ویژه آنهایی که از نظر بالینی آسیب‌پذیر هستند، وضعیت اضطراری هنوز تمام نشده و ممکن است هرگز تمام نشود.

کووید همچنان وضعیت همه‌گیر خواهد داشت و کشورها همچنان اختیاراتی در مورد برخورد با کووید به‌عنوان یک وضعیت اضطراری در قلمرو خود خواهند داشت. با این حال، برای جامعه جهانی بهداشت‌ عمومی، این مورد، رویدادی بسیار مهم است و دوره واکنش اضطراری را که از ۳۰ ژانویه ۲۰۲۰ آغاز شده بود، به پایان می‌رساند.

دانشمندان علوم رفتاری اظهار کردند: عاداتی که افراد در این همه‌گیری آموخته‌اند، از فاصله‌گذاری اجتماعی گرفته تا ماندن در خانه در هنگام ناخوشی، دوام می‌یابند.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف