این ۹ علامت نشانه تحسین دیگران از شماست !

۲- احترام به مرز‌ها

اگر کسی مایل است که راز‌های خود را با شما در میان بگذارد، تحسین و احترام زیادی برای شما قائل است. این کار، نیاز به سطح بالایی از اعتماد دارد.

یکی دیگر از نشانه‌های تحسین، زمانی بوده که مردم واقعاً از موفقیت شما خوشحال می‌شوند. آن‌ها دستاورد‌های شما را به عنوان تهدید یا دلیلی برای حسادت نمی‌بینند.

اثر آفتاب پرست، می‌تواند شامل استفاده از زبان بدن یا عبارات مشابه در طول مکالمه باشد. این رفتار آینه‌ای، نشان‌دهنده تحسین و احترام است.

۱- گوش دادن دقیق

حمایت از کسی در زمان حضورش آسان است؛ اما انجام این کار در غیاب او به شجاعت و احترام زیادی نیاز دارد.

یکی از بارزترین عواملی که نشان می‌دهد شما به شدت مورد تحسین دیگران هستید، نحوه واکنش آن‌ها هنگام صحبت کردن شما است.

به گزارش برنا؛ تحسین، اغلب به روش‌های ظریفی قابل تشخیص است. در ادامه، برخی از نشانه‌های تحسین را با شما به اشتراک می‌گذاریم که نشان می‌دهند مردم به شما احترام زیادی می‌گذارند.

۷- به خاطر آوردن جزئیات

آن‌ها مطمئن هستند که شما از اطلاعات سوءاستفاده نکرده یا به اعتمادشان خیانت نمی‌کنید.

ممکن است متوجه شوید که وقتی صحبت می‌کنید، بقیه افراد حرف‌هایتان را با دقت گوش دهند. آن‌ها تماس چشمی را حفظ کرده و متفکرانه به شما پاسخ می‌دهند.

اگر می‌بینید که مردم اغلب برای مشاوره به شما مراجعه می‌کنند، می‌تواند نشانه تحسین باشد. آن‌ها به قضاوت شما اعتماد دارند و معتقدند که نظراتتان می‌توانند آن‌ها را به سمت تصمیم‌گیری‌های بهتر راهنمایی کنند.

۶- دفاع کردن

توجه به جزئیات، نشان می‌دهد که افراد واقعاً به شما و زندگی‌تان اهمیت می‌دهند. آن‌ها برای به یاد آوردن چیز‌های کوچک وقت می‌گذارند؛ زیرا شادی شما برای آن‌ها مهم است.

یکی از نشانه‌های واضح تحسین، احترام به مرز‌ها و رعایت حد و حدود‌ها است.

وقتی مورد تحسین مردم هستید، آن‌ها از شما مشاوره می‌گیرند و علاقه‌مند به شنیدن افکار و دیدگاه‌های شما در مورد موضوعات مختلف هستند.

۳- تقلید از رفتار‌ها

۸- در میان گذاشتن اسرار

۴- ارزش قائل شدن برای نظرات

شاید متوجه این موضوع نشوید؛ اما وقتی کسی مورد تحسین مردم است، آن‌ها اغلب به صورت ناخودآگاه رفتار‌های او را منعکس می‌کنند. این یک پدیده روانی بوده که به عنوان «اثر آفتاب پرست» شناخته می‌شود.

۵- خوشحال شدن از دستاورد‌ها

۹- تلاش برای سربلند کردن شما

وقتی کسی شما را تحسین می‌کند، می‌خواهد باعث افتخارتان شود. آن‌ها تلاش می‌کنند که عملکرد بهتری داشته باشند، با این امید که شما را سربلند کنند. این انگیزه برای تحت تأثیر قرار دادن، گواهی بر تحسین و احترام است.منبع

یکی از نشانه‌های تحسین، دفاع کردن است؛ به خصوص زمانی که برای دفاع از خود حضور ندارید.

توجه به جزئیات می‌تواند با به خاطر آوردن کتاب مورد علاقه، خاطره کودکی و… خود را نشان دهد. به خاطر آوردن جزئیات، یکی دیگر از نشانه‌های احترام و تحسین است.