بازدید بیش از ۷۴ هزار نفر از جاذبه‌های گردشگری کهگیلویه و بویراحمد

انتهای پیام منبع

وی با اشاره به اسکان پنج هزار و ۶۶۸ نفر در مجموع اسکان‌های رسمی و غیررسمی در روز دوم فروردین ماه، افزود: این آمار نشان می‌دهد که ظرفیت‌های استان برای اسکان گردشگران به خوبی پاسخگو بوده است.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛سعید طالبی‌پور در روز دوم فروردین ماه ۱۴۰۳، سه هزار و ۶۱۳ نفر در مراکز اقامتی رسمی استان اسکان داده شده‌اند.

وی همچنین از مسافران و گردشگران خواست تا با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی، سفری خاطره‌انگیز برای خود و خانواده‌شان رقم بزنند.

وی مجموع اسکان نوروزی در استان از ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ تا ۲ فروردین ۱۴۰۳ را ۲۵ هزار و ۲۳۷ نفر اعلام کرد و گفت: این آمار نشان‌دهنده افزایش تعداد گردشگران ورودی به استان است.

طالبی‌پور با بیان اینکه از ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ تا ۲ فروردین امسال، ۱۷ هزار و ۳۳۰ نفر در مراکز اقامتی رسمی استان اسکان داده شده‌اند، تصریح کرد: این آمار نشان‌دهنده افزایش طول سفر گردشگران به استان است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد همچنین از بازدید ۲۸ هزار و ۹۰۱ نفر از جاذبه‌های گردشگری استان در روز دوم فروردین ماه خبر داد و گفت: این آمار نشان‌دهنده جذابیت‌های گردشگری استان برای مسافران است.

طالبی‌پور با اشاره به آمادگی کامل ستاد اجرایی خدمات سفر استان برای ارائه خدمات به گردشگران، از همکاری مردم استان با ستاد اجرایی خدمات سفر قدردانی کرد.

بخوانید:  دربی کلین‌شیت‌ها ادامه دارد/ سبقت حسین حسینی از علیرضا بیرانوند