بازدید شبانه دادستان قزوین از بازداشتگاه دستگیرشدگان حوادث اخیر


انتهای پیام

وی افزود: بسیاری از دستگیرشدگان فاقد سابقه کیفری هستند و بر اساس اظهارات آنها تحت هیجانات و تحریک برخی افراد قرار گرفته و در این اغتشاشات حضور یافته اند و قطعاً وضعیت آنها طی چند روز آینده مشخص و زمینه آزادی آنها با تامین قرار مناسب فراهم می شود.


دادستان عمومی و انقلاب قزوین خاطرنشان کرد: برخی افراد و چهره ها نیز در فضای مجازی با انتشار مطالب تحریک آمیز از اقدامات اغتشاشگران حمایت و آنها را ترغیب به ادامه اقدامات خرابکارانه خود می کردند که این افراد نیز تحت رصد قرار دارند و با آنها برخورد قانونی صورت می گیرد.  


|

بازدید شبانه دادستان قزوین از بازداشتگاه دستگیرشدگان حوادث اخیر

رجبی تاکید کرد: قضات ویژه رسیدگی به پرونده دستگیرشدگان در دادسرای قزوین تعیین شده و همکاران قضایی به صورت شبانه روزی در حال رسیدگی هستند.





منبع

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین به نقل از روابط عمومی دادگستری استان ؛ حسین رجبی دادستان عمومی و انقلاب قزوین به صورت شبانه از بازداشتگاه دستگیرشدگان اغتشاشات اخیر بازدید و با این افراد گفتگو کرد.

رجبی در حاشیه این بازدید گفت: دادستانی نسبت به نحوه و محل نگهداری دستگیرشدگان اغتشاشات اخیر به صورت مستمر نظارت دارد و به خانواده ها این اطمینان را می دهیم بر اساس دستورالعمل رعایت حقوق متهمین تحت نظر با آنها رفتار و ضوابط و مقررات مربوط به حقوق متهمین تامین شود.

بخوانید:  آغاز پویش سفر همراهان ایمن در کهگیلویه و بویراحمد