باز شدن پای داوطلبان با سلایق مختلف به دانشگاه یاسوج

انتهای پیام منبع

وی همچنین از برپایی و راه اندازی تریبون آزاد برای ارایه مطالبه های دانشجویی در دانشگاه خبر داد و گفت: این کار و ریسک پذیری در راستای ایجاد شور و شوق و نشاط انتخاباتی و افزایش حضور مردم است.

وی افزود: تمامی نامزدهای انتخاباتی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، به دانشگاه دعوت و راهکارها و نظرات و پیشنهاد آن ها شنیده خواهد شد.

کرمی یادآور شد: قرارگاه انتخابات در دانشگاه یاسوج و به نمایندگی از جامعه دانشگاهی و دانشجویی استان با هدف ایجاد شور و شوق انتخاباتی تشکیل شده است.

وی بیان کرد: طبق خواسته مقام عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قرارگاه انتخابات در تمامی دانشگاه های جامع کشور تشکیل شده که یکی از آن ها در دانشگاه یاسوج خواهد بود.

رئیس دانشگاه یاسوج تأکید کرد: دانشگاه به عنوان نهاد مهم و مرجع علمی در موضعات مهم اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی نقش دارد و بهتر است که مراکز علمی محور همه برنامه های انتخاباتی برای ایجاد شور و نشاط اجتماعی در فضای انتخابات باشد.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛بهادر کرمی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد شور و نشاط انتخاباتی و امیدآفرینی در جامعه و ضرورت افزایش میزان مشارکت مردم در این صحنه مهم سیاسی در کشور دانشگاه یاسوج از هیچ تلاشی برای حضور نامزدهای انتخاباتی با هر گرایش و سلیقه سیاسی دریغ نخواهد کرد.

رئیس دانشگاه یاسوج عنوان کرد: سخنرانی ها، برگزاری میزگردها و کرسی های آزاد اندیشی با حضور همه نامزدهای انتخاباتی و افراد شاخص حاضر در صحنه با قوت و جدیت دنبال خواهد شد.

بخوانید:  پیش از خرید ورق استیل استنلس به چه نکاتی باید توجه کنید؟

کرمی با اشاره به اینکه ۲ انتخابات مهم و سرنوشت ساز مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در پیش است، تاکید کرد: ورود داوطلبان به دانشگاه جامع استان می تواند زمینه ساز افزایش مشارکت مردم در این صحنه سرنوشت ساز باشد.

رئیس دانشگاه یاسوج یادآور شد: از منظر وزارت علوم هیچ یک از سلایق مختلف سیاسی و نامزدها ارجحیت نسبت به دیگری ندارد و همه سلایق و کاندیداها در چارچوب قانون می‌توانند از امکانات دانشگاه‌ بهره ببرند و نسبت به ایجاد شور انتخاباتی کمک کنند و به ارایه برنامه های خود بپردازند.

وی ابراز داشت: مهمترین هدف وزارت علوم و دانشگاه ها ایجاد فضای باز سیاسی در سطح مراکز دانشگاهی است تا تشکل ها و دانشجویان بتوانند با وسعت نظر و روشنگری بیشتر جامعه کنشگری داشته باشند و بتوان شور و نشاط اجتماعی را به دانشگاه‌ها تزریق کنیم.

کرمی ابراز کرد: برگزاری تریبون آزاد با موضوع انتخابات از سوی بسیج دانشجویی قرار است از ۲۳ بهمن ماه و پس از نتایج قطعی تایید صلاحیت شدگان نامزدهای انتخاباتی راه اندازی شود.