باز های باقیمانده برای ما بسیار مهم است

خوشبختانه شرایط خوبی داریم با توجه به اینکه امتیاز بازی گذشته مقابل آلومینیوم اراک را به دست آوردیم. نکته ای که در مورد تیم ما وجود دارد، این است که در گرفتن امتیاز در بازی های خانگی مشکل داشتیم، اما ۶ بازی دیگر باقی مانده است. اگر در بازی های باقی مانده بتوانیم امتیاز بگیریم که نشدنی هم نیست می توانیم در جدول جایگاه بهتری داشته و صعود کنیم که برای مجموعه بزرگ ذوب آهن می تواند خوب باشد.

وی افزود: جدول نشان دهنده وضعیت دو تیم است، آنها انگیزه های خود را دارند و ما نیز اهدافی داریم که برای رسیدن به آن تلاش می کنیم امیدوارم بتوانیم بازی خوبی را انجام داده و ۳ امتیاز بازی خانگی خود را به دست آوریم.

بازیکن تیم ذوب‌آهن در ارتباط با حضور هواداران گفت: 

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، کمال کامیابی نیا در خصوص وضعیت تیم ذوب اهن در آستانه بازی با نساجی، اظهار کرد: بازیکن باتجربه ذوب‌آهن معتقد است هر دو تیم نساجی و ذوب‌آهن برای بازی فردا انگیزه های خاص خود را دارند، نساجی برای جدایی از پایین جدول و ما برای بهبود جایگاهمان می جنگیم.

از هواداران می خواهم که در ۶ بازی باقی مانده یار و یاور ما باشند و با حضور خود در بازی های خانگی و حمایت خود در کنار برنامه ای که می دانیم باشگاه برای آنها در نظر گرفته است پشتوانه گرمی برای ما باشند، چرا که ذوب‌آهن تیم ریشه دار و قدیمی است، اگر باشگاه برنامه ریزی خوبی داشته باشد این هواداران برمی گردند.

بخوانید:  جنگ اوکراین بدون نتیجه‌ای خاص در هاله‌ای از ابهام قرار دارد

انتهای پیام منبع