باشگاه پرسپولیس هیچ کار مثبتی برای بازیکنان انجام نداده استحامد خانبانان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، درباره مطالبات خود از باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: نمی دانم کجای کار ما زشت است زیرا تنها دنبال احقاق حقوق خودمان از باشگاه پرسپولیس هستیم. باشگاه پرسپولیس چه کار مثبتی برای ما بازیکنان انجام داد؟ اصلاچه منفعتی برای فدراسیون شنا ، شیرجه و واترپلو داشت که ما بخواهیم از پیگیری های خودمان کوتاه بیاییم؟

وی افزود: در سالی که تیم پرسپولیس در لیگ برتر واترپلو حضور پیدا کرد و ما هم در ترکیب آن بودیم، خوشبختانه به واسطه نفرات خوبی که داشتیم به عنوان قهرمانی دست پیدا کردیم.  متاسفانه با وجود این اتفاق مهم باز در حق ما یکسری ناملایمت ها صورت گرفت به طوری که در سایت یا صفحات مجازی خودشان هیچ عکسی از ما روی خروجی قرار ندادند تا هم اهمیت کار ما بیشتر دیده شود و هم اینکه از رشته واترپلو حمایت بیشتری صورت بگیرد. اکنون هم نمی دانیم بر چه استنباطی برخی ها میگویند زشت است بخواهیم پیگیری مطالبات خودمان باشیم.

این بازیکن واترپلو در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: معتقدم برای یک بازیکن زشت این است که دنبال حق و حقوقش نباشد. من که دیگر در تیم ملی نیستم اما در آن سالی که برای پرسپولیس بازی کردیم جز من، مهدی یزدان خواه، سهیل رستمیان و …. حضور داشتند که تمام این نفرات اکنون نیز در ترکیب تیم ملی حضور دارند. مطمئن باشید من و تمام بازیکنان به صورت مصرانه پیگیر حق و حقوق خودمان خواهیم بود.

خانبانان تصریح کرد: حتی اگر ۱۰ سال دیگر هم طول بکشد تا ما بتوانیم حساب باشگاه پرسپولیس را ببندیم حتما این کار را انجام می دهیم چون اصلا کار زشتی نیست. اینکه نتوانیم حق خودمان را بگیریم کار زشتی است چرا که باعث می شود سایر اشخاص به چنین موضوعی عادت و از ما سو استفاده کنند. 

بخوانید:  دعوت از 6 بازیکن دیگر به تیم ملی

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره مصاحبه اخیر محسن رضوانی تصریح کرد: متاسفانه رییس فدراسیون عنوان کرده عدم موفقیت در بازی‌های آسیایی هانگژو، یکسری از دلایلش وجود امثال من و کیهانی بوده است زیرا تصمیم به خداحافظی از تیم ملی گرفتیم! اگر تیم شما روی سکو می رفت باز این صحبت ها را مطرح می کردید؟ به‌جای اینکه موفق نشدن تیم ملی را گردن کسی دیگر بیاندازیم بهتر است کسانی که مسبب این امر بودند این موضوع را گردن بگیرند و بیایند دلیل این کار را توضیح بدهند. خود شخص رییس فدراسیون بهتر از هر کسی دیگر می داند چه افرادی در این موضوع مقصر بودند. از ابتدا هم گفتم اگر مشکلات حل می شد حتما در تیم ملی حضور پیدا می کردم اما چون  این موضوع رخ نداد و من هم یکسری مشکلات شخصی داشتم، نتوانستم در ترکیب تیم ملی نباشم. برای تیم ملی در آینده و مسابقات پیش رو آرزوی موفقیت دارم.‌

انتهای پیام/منبع