«باغ هنر» قطعه «شب دریا» علی لهراسبی را نقد می‌کند

این تهیه کننده رادیویی افزود: لهراسبی از برجسته ترین خوانندگان موسیقی پاپ ایرانی است وآثار «دلنوازان، خداحافظ، قفس، ماه قشنگم و چه شبایی» از محبوب ترین آثار این خواننده است و سه شنبه پانزدهم فروردین قطعه «شب دریا» کاری از «علی لهراسبی» با حضور وحید طاهر خانی ترکیب و نهایی سازی صدا، خلیل شفیعی منتقد و ترانه سرا، حسن اعتباری کارشناس آواز و رضا فانید معلم آواز در برنامه نقد فنی و محتوایی می شود.

وی ادامه داد: اوابتدا پیانو را نزد مهرداد تاج‌کریمی آموخت. سپس به فعالیت در عرصه آهنگسازی کودکان و نوجوانان پرداخت و در یک گروه کرال دانشجویی عضویت یافت. اجرای تیتراژ سریال «کلبه سپید» به عنوان اولین حرکت رسمی او در عرصه موسیقی پاپ امروزی رقم خورد. پس از آن او برای بهبود عملکرد خود دو سال به یادگیری سلفژ و تئوری موسیقی نزد محمدرضا صادقی و بهنام صبوحی پرداخت. در سال ۱۳۸۱ تیتراژ سریال «دریایی‌ها» را اجرا کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛عبدالله علایی تهیه کننده این هفته برنامه «باغ هنر» اعلام کرد: سه شنبه پانزدهم فروردین، قطعه «شب دریا» اثری از «علی لهراسبی» نقد و بررسی می شود.


«باغ هنر» قطعه «شب دریا» علی لهراسبی را نقد می‌کند «باغ هنر» از شنبه تا چهارشنبه با اجرای شهاب شهرزاد ساعت ۱۶:۰۰ از رادیو ایران پخش می‌شود.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف