باید همه از میزبانی ایران در جودو استفاده کنیم

جودوکار ایران افزود: این میزبانی، افتخاری برای ایران هست و امیدوارم به سلامتی این مسابقات برگزار شود و همه از میزبانی ایران بتوانند استفاده کنند.  

باغچقی درباره اینکه چقدر امیدواری وجود دارد که جودو در مسیر موفقیت دوباره قرار بگیرد، گفت: جودوی ما ۴ سال تعلیق بود و خیلی عقب افتاد و مردم این موضوع را درک می‌کنند. ان شا الله با تدابیری که مسئولان و رئیس فدراسیون جودو در نظر می‌گیرند امید به خدا بتوانیم جودو را به جایگاه اصلی و واقعی‌اش برگردانیم، اما قطعا به  تلاش و پشتکار نیاز دارد و  شرکت در اردو‌های مشترک است.  

انتهای پیام/منبع

وی با تاکید بر وضعیت مالی ورزشکاران خاطرنشان کرد: به هر حال این مسابقات کمک حال ورزشکاران هست و در مجموع قراردادها بالا نیست. نه تنها در سازمان لیگ، بلکه در همه جا جودوکاران مظلوم واقع شده‌اند. جام باشگاه‌های آسیا هم می‌تواند از لحاظ درآمدی به ما کمک کند و جدای از آن از نظر کسب تجربه آن هم پیش از مسابقات جهانی بسیار نیاز بود.

قاسم باغچقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، درباره شرایط برگزاری سوپرلیگ جودو گفت: سوپرلیگ جودو شروع شد و اعضای تیم ملی ایران هم در تیم‌ها پخش شده‌اند و این موضوع سطح فنی تیم‌ها را با یکدیگر برابر کرده است. همه درگیر تلاش کردن هستند تا بتوانند مدال خوش رنگ‌تری را کسب کنند. 

بخوانید:  بسته ویژه اعیاد قربان تا غدیر همراه اول