با حمایت‌های رئیس جمهور شهید بود که پروژه‌های تأمین آب اصفهان به مرحله اجرایی درآمدند

انتهای خبر منبع

به گزارش برنا از اصفهان،  مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان، در گفت‌وگو با برنامهٔ رادیویی «شهید خدمت»، ضمن تسلیت در پی شهادت جانسوز رئیس جمهور شهید دکتر رئیسی و هیئت همراه، در خصوص برخی از اقدامات دولت سیزدهم در استان اصفهان، گفت: با حمایت‌های رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی پروژه‌های تأمین آب اصفهان به مرحله اجرایی درآمدند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: با حمایت‌های رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی بود که پروژه‌های تأمین آب اصفهان به مرحله اجرایی درآمدند. پروژه تأمین آب اصفهان از دریای عمان که در دولت سیزدهم آغاز شد در فاز اول بیش از ۹۰ درصد پیشرفت دارد.

 با حمایت‌های رئیس جمهور شهید بود که پروژه‌های تأمین آب اصفهان به مرحله اجرایی درآمدند

وی ادامه داد: پروژه تأمین آب استان اصفهان از دریای عمان که در دولت سیزدهم آغاز شد در فاز اول بیش از ۹۰ درصد پیشرفت داشته است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: در این پروژه ۲۴ پیمانکار از ساحل دریای عمان تا اصفهان مشغول به فعالیت هستند و پروژه‌ای که کارشناسان معتقد بودند بیش از ۱۱ سال به طول می‌انجامد از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون با حمایت‌های رئیس جمهور شهید دکتر رئیسی توانسته رکوردزنی کند.

بخوانید:  سرویس دهی رایگان 30 دستگاه تاکسی ون در مراسم نیمه شعبان