با کی‌روش در جام‌ جهانی شانس صعود هم داریم/ جان‌سخت بودیم که قدعلم کردیم

وی در ادامه تاکید کرد: انتظار ما این بود که بتوانیم در 11 بازی قبلی شرایط بهتری را داشته باشیم اما متاسفانه مصدومیت های غیرقابل پیش بینی در دو سه پست حساس ما را خیلی اذیت کرد. در این فصل جزو تیم هایی بودیم که از نظر هزینه و بودجه ای با 7 تیم پولدار و متمول این فصل از لیگ برتر قابل مقایسه نبودیم اما توانستیم تیم خوبی را جمع کنیم و به عنوان سرمربی انتظار داشتم در شروع فصل، شرایط بهتری را رقم بزنیم ولی همان طور که به آن اشاره داشتم مصدومیت های غیرمترقبه کار ما را در شروع فصل با مشکلات ویژه ای روبرو کرد.

وی افزود: دیدار ما برابر نفت مسجدسلیمان پرگل ترین بازی این فصل شد که 6 گل داشت و یک پنالتی را هم از دست دادیم، در این دیدار هر دو تیم هجومی بازی کردند و در نهایت پیروزی پرگلی برای ما به دست آمد و قرار نیست مقابل تیم هایی مانند پرسپولیس، استقلال و سپاهان مثل این دیدار ظاهر شویم.


در گفت‌وگو با برنا مطرح شد

تارتار درباره تعطیلی دوباره لیگ برتر و تاثیر آن بر شرایط ذوب آهن به خبرنگار برنا گفت: با توجه به پیروزی پرگلی که برابر نفت مسجدسلیمان به دست آوردیم، طبیعتا روحیه خوبی برای ادامه بازی ها داشتیم اما در حال حاضر بحث تیم ملی و حضور ایران در جام جهانی در اولویت قرار دارد و ما هم مثل بقیه اهالی فوتبال دوست داریم تیم ملی با شرایط خوبی راهی قطر شود. ضمن این که این زمان نسبتا طولانی فرصت خوبی است تا مصدومان به شرایط بازی و همراهی ما در ادامه فصل برسند.

وی در مورد برنامه‌های ذوب آهن در تعطیلات تاکید کرد: توان برگزاری اردو ولو اردوی داخلی را هم نداریم و پس از چند روز استراحت کارمان را در اصفهان پیگیری می کنیم. در این زمان برنامه ریزی هایی را برای برگزاری دیدارهای دوستانه در دستور کار قرار می دهیم که بزودی مشخص می شود.

انتهای پیام// 

بخوانید:  10 واقعیت تاریخی بسیار جالب و بامزه ای که باورشان سخت است

هافبک اسبق فوتبال در ادامه اشاره‌ای به تیم ملی و شرایط ایران در آستانه برگزاری بازی‌های جام جهانی داشت و در این خصوص گفت: به نظر من تیم ملی در بازگشت و حضور دوباره کارلوس کی روش از شرایط خوبی برخوردار است. او مربی شناحته شده ای است که اطلاعات و شناخت ویژه ای از فوتبال و بازیکنان ما دارد و 8 سال حضورش در ایران در سال های گذشته باعث شده او در فوتبال ایران جا بیفتد و این موضوع می تواند پوئن مثبتی برای تیم ما در جام جهانی قطر باشد.


مهدی تارتار: با کی‌روش در جام‌ جهانی شانس صعود هم داریم/ جان‌سخت بودیم که قدعلم کردیم

خبرنگار: سمیه قدیری

505

منبع
آیا این خبر مفید بود؟

تارتار درباره پیش‌بینی‌اش از شرایط ایران و شانس موفقیت تیم کی‌روش در جام جهانی گفت: تیم ملی در بازی های دوستانه اخیر عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته است و این موضوع می تواند ما را به این تیم و آینده اش خوشبین کند. با توجه به شرایط و قرعه ای که در جام جهانی با آن روبرو شده ایم، می توانیم نمایش مطلوبی را در قطر ارائه داده و حتی از شانس صعود به مرحله بعد برخوردار باشیم.