بخش هایپربار یکی از خدمات متمایز بیمارستان تخصصی ارتش در بندرعباس خواهد بود

وی همچنین با استقبال از سرمایه گذاران در تکمیل زیرساخت ها از جمله همراه سرای بیمارستان گفت: در این زمینه نیز پیش بینی های لازم انجام شده است و چنانچه خیرین و سرمایه گذاران بخواهند در این زمینه ورود کنند از آن استقبال می کنیم و ما نیز در حوزه اجرا کمک خواهیم کرد تا بهترین خدمات به مردم ارائه شود.

شیخ جمالی در پایان گفت: با توجه به همت و نظمی که در ارتش حکم فرماست به اقدامات این نیرو خوش بین هستیم و شاهد خدمات مطلوبی در بیمارستان تخصصی ارتش خواهیم بود.منبع

به گزارش خبرگزاری برنا هرمزگان، امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در این دیدار که در دفتر امام جمعه اهل سنت و جماعت بندرعباس برگزار شد، با اشاره به ماموریت های این مجموعه در تامین امنیت کشور و کشتی ها در دریای آزاد و همچنین حوزه عمرانی و خدمات اجتماعی تصریح کرد: یکی از اتفاقات خوبی که اخیرا رخ داد ماموریت ناوگروه 86 بود که اقتدار جمهوری اسلامی ایران را در سطح جهانی به نمایش گذاشت. 

وی این اقدام را افتخاری برای ایران و امت اسلامی دانست که عظمت آن باعث حیرت مجامع بین المللی شد.

وی این ماموریت را ستود و انجام چنین ماموریتی را نشانه برنامه ریزی و تخصص نیروهایی دانست که با فرماندهی دریادار ایرانی توانستند به خوبی از پس آن برآیند.

در ادامه این نشست نیز شیخ یوسف جمالی امام جمعه اهل سنت بندرعباس با بیان اینکه هرمزگانی ها ساحل نشین هستند و با مشقت دریانوردی آشنایی دارند و انجام ماموریت ناوگروه 86 نیروی دریایی و سختی های آن را به خوبی لمس می کنند.

بخوانید:  ورود سامانه بارشی نسبتا قوی به کرمان

وی در ادامه به دیگر خدمات و اقدامات نیروی دریایی ارتش در هرمزگان بویژه مرکز استان اشاره کرد و گفت: احداث بیمارستان فوق تخصصی نیروی دریایی در بندرعباس یک اتفاق خوب است که به ارائه خدماتی خواهد پرداخت که ممکن است دیگر بیمارستان های استان ارائه نشود.

دریادار ایرانی ادامه داد: بیمارستان جاسک نیز سال آینده توسط نیوری دریایی ارتش راه اندازی خواهد شد و می تواند به ارائه خدمات بهتر درمانی در این شهرستان کمک کند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش یکی از خدمات بیمارستان نیروی دریایی ارتش که بزودی فعالیت آن آغاز خواهد شد را بخش “هایپربار” عنوان کرد و افزود: این بخش به بیماران خاص که بعضا صعب العلاج از جمله دیابت هستند، خدمات ارائه می دهد.

دریادار ایرانی با اشاره به خدمات اجتماعی و عمرانی نیروی دریایی ارتش در سواحل مکران گفت: اقدانات بزرگی در این خصوص آغاز شده است که علاوه بر آبادانی باعث ارائه خدمات مطلوب به ساحل نشینان بویژه در استان هرمزگان که در این طرح قرار دارند، خواهد شد.

امام جمعه اهل سنت بندرعباس همچنین با اشاره به خدمات اجتماعی نیروی دریایی ارتش افزود: ما نیز در خصوص حمایت خیرین در تجهیز بیمارستان تخصصی ارتش قدم بر خواهیم داشت.

وی همچنین به فعالیت هنرستان های تحت حمایت نیروی دریایی ارتش اشاره کرد و گفت: در این زمینه نیز تلاش خواهیم کرد تا آموزش های کاربردی به محصلان ارائه دهیم.