بدترین‌های لیگ به انتخاب برنا؛ از آقای گل‌نزن تا آقای گل‌بخور!


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا؛ لیگ برتر بیست و دوم به نیمه راه رسید و اوضاع برای تمام بازیکنان رویایی نبوده است. بسیاری از بازیکنان نتوانستند انتظارات را برآورده کنند که تعدادی از آن‌ها را می‌توان در لیست بدها گذاشت. بازیکنانی که هر چه سریع‌تر باید به خود بیایند.

مهدی عبدی

مصدومیت آل کثیر، جدایی تمیروف و عدم خرید مهاجم جدید بهترین فرصت برای درخشش است اما عبدی آن‌قدر با ویژگی «جاه‌طلبی» بیگانه شده که مدیران پرسپولیس ترجیح دادند به سراغ خرید شیخ دیاباته و یورگن لوکادیا بروند. حتی بعد از جدایی لوکادیا و مصدومیت شیخ، یحیی ترجیح داد به محمد عمری اعتماد کند. چه می‌کنی آقای عبدی؟

سجاد شهباززاده

شهبازاده تا قبل از شور و حرارت گرفتن نقل و انتقالات استقلالی‌ها، ستاره به شمار می‌رفت اما وقتی دوجین مهاجم برای آبی‌پوشان خریده شد، یعنی هیچ تفکری پشت خرید او نبوده. تعویض تیم برای شهباززاده بهترین انتخاب ممکن است. او نه تلاش آن‌چنانی دارد و نه سبک بازی‌اش با تیم ساپینتو جور است. به نظر می‌رسد پایان ماجراجویی او در استقلال همین روزها باشد.

رشید مظاهری

یک دروازه‌بان خوش قد و قامت با توانایی‌هایی عالی اما انتخاب‌های فراوان و حاشیه‌هایی دوچندان. اگر در تیم‌هایی چون سپاهان، ذوب‌آهن، استقلال و تراکتور بازی کرده باشید یعنی کوه تجربه هستید و یک دروازه‌بان بزرگ اما مظاهری فرسنگ‌ها با این مساله فاصله دارد. او باید در اوج پختگی باشد اما بیشتر از زمین چمن، با نیمکت اخت شده است.

محسن فروزان

بدترین آمار گل خورده بین پنج تیم اول متعلق به گل‌گهر است. آماری که شاید اگر بهتر بود، گل‌گهری‌ها می‌توانستند صدر را هم تجربه کنند. روند پیشرفت او در فوتبال ایران اصلا صعودی نیست و شاید برای کسب رتبه در جدول، بهتر باشد سراغ خرید فروزان نروید.

گادوین منشا

منشا جزو بازیکنانی است که همواره انتظارت از او بالاست. قطعا برای بازیکنی که سال گذشته آقای گل شده، عدم به ثمر رساندن حتی یک گل و از دست رفتن دو پنالتی نشان می‌دهد او اصلا در فرم مناسبی نیست و جای خوبی برای خودش در لیست بدترین‌های فصل رزرو کردهاست.

علیرضا حقیقی

با مهار پنالتی علی دایی چهره شد اما به ندرت مهار خوبی از او در ذهن‌مان مانده. حقیقی تلاشی برای بهتر شدن نمی‌کند و در نساجی هم بدون رقیب جدی، با خیال راحت درون دروازه می‌ایستد. نتیجه‌اش هم شده دریافت 20 گل. بدترین، پس از نفت مسجدسلیمان. آیا او واقعا هنوز هم در فوتبال ایران مشتری دارد؟

بدترین مربی: ؟

انتخاب بدترین مربی سخت به نظر می‌رسد. ریکاردو ساپینتو اصلا در حد سرمربی که از اسپورتینگ به استقلال رسیده نیست، مورایس هیچ قرابتی با مورینیو و تعاریفش نشان نداده و قلعه‌نویی تا توانسته به بزرگان باخته. از مربیان تیم‌های پایین جدول هم نمی توان گذشت که هر کدام سهمی در این عنوان دارند.

بدترین تیم: نفت مسجدسلیمان

تا توانستند گل خوردند و اصلا در ذهن‌شان انسجام تیمی، تاکتیک و وحدت وجود ندارد. از همین حالا آن‌ها را سقوط کرده بدانید.

انتخاب ویژه: مهاجمان لیگ

در این بخش بهتر است جایزه ویژه‌ای به مهاجان لیگ اهدا شود که باعث رقم خوردن تعداد زیادی 0-0 شده‌اند و میانگین گل هیچ تیمی به 2 گل در هر بازی نمی‌رسد. چقدر از آخرین پدیده تهاجمی روشده در لیگ گذشته است.

انتهای پیام//


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالفمنبع