برای ارتقای سطح مربیگری زنان برنامه داریم/ کمیته آموزش فدراسیون فوتبال به فکر آینده است

بهارک کاظم در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا درباره آخرین برنامه‌های دپارتمان آموزش اظهار داشت: از زمان حضورم در دپارتمان طی یک گزارشی که از قبل بود حدود 164 دوره مربیگری در فوتبال در سطوح A و B و C و D برگزار کردیم. این در حالی است که به خاطر دو سال درگیری با کرونا، فدراسیون امسال تصمیم گرفت کلاس های A را در سطح استان ها برگزار کند. 

وی در مورد برنامه‌های آموزشی پیشرو فدراسیون اعلام کرد: ما برنامه همایش ارزیابی مدرسان در تهران را در دستور کار داریم، پس از آن بعد برگزاری دوره فوتسال سطح 3 مربیان لیگ برتری بانوان اجرایی می شود. قرار است برای اولین بار دوره دانش افزایی مربی های لیگ برتری دارای مدرک A لیگ برتری زنان و دوره پرولایسنس A آسیا در سال 1402 برای آقایان در برنامه های کمیته آموزش برگزار شود. 


آیا این خبر مفید بود؟

بهارک کاظم در گفت‌وگو با برنا

منبع

خبرنگار: علی شفیعی جم

کاظم درباره‌ برگزاری دوره‌های دانش افزایی در سطح کشور هم گفت: از فروردین امسال حدود 50 دوره دانش افزایی در بخش مدیریت را در کشور برگزار کردیم که مربوط به مربیان فوتبال و فوتسال بوده است. 13 مربی علاقمند و واجد شرایط در فوتبال و 18 مدرس فوتسال را در چهارمحال بختیاری در دوره تربیت مدرسی انتخاب کردیم که مربیان اساتید خبره ای مانند قلی زاده و عارفیان و چمنیان بودند.

مسئول دپارتمان آموزش فدراسیون فوتبال در پایان درباره حمایت‌ها و همکاری‌های وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک نیز گفت: یکسری دوره هایی را با وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک با هم برگزار خواهیم کرد که امیدواریم بتوانیم از حمایت ها و تجربیات آنها بهره مند شویم چرا که در این زمینه به روانشناس و متخصص مدیا و … نیاز داریم. در نهایت امیدوار هستیم که بتوانیم پس از جلسه با کمیته ملی المپیک با متخصصان وزارت ورزش و جوانان نیز جلساتی را داشته باشیم.

بخوانید:  بازدید جمعی از مدیران ارشد وزارت ورزش وجوانان از مناطق زلزله زده شهرستان خوی

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف