برای موفقیت استقلال متحد هستیم/ بازیکنان جنگجویی در اختیار دارم

وی ادامه داد: تیم هوادار جابه‌جایی خوبی دارد و خیلی تلاش می‌کند. همانطور که گفتم هیچ بازی راحتی وجود ندارد و دیدار با هوادار هم یک بازی سخت دیگر است. ما هم در شرایط خوبی هستیم، با نتایج و عملکرد خوب. ما هم انتظار داریم که سه امتیاز را به دست بیاوریم. تنها هدف ما در حال حاضر و مهمترین چیز هم برای ما کسب همین سه امتیاز است.


وی در پاسخ به سؤالی درباره اینکه چه تدبیری برای بازی دربی دارد و آیا امکان دارد دیدار با هوادار را فدای دربی کند، تأکید کرد: من در حال حاضر فقط تمرکزم روی بازی با هوادار است و حتی نمی‌خواهم هیچکس به دربی فکر کند. تیم باید فقط روی بازی با هوادار و این سه امتیاز تمرکز کند. ما زمان داریم که درباره بازی بعد فکر کنیم. الان همه تمرکز کردند روی بازی فردا و هیچ چیز دیگر نمی‌خواهم بشنوم.

سرمربی استقلال در نشست خبری در مورد دیدار برابر هوادار توضیحاتی را ارائه داد.


منبع

به گزارش خبرگزاری برنا؛ ریکاردو ساپینتو در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل هوادار تهران در هفته بیست‌وششم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: هوادار تیمی است که بازی فوق‌العاده‌ای در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس انجام داد و بازی را یک بر صفر هم برد. من آن بازی را دیدم. من عقیده مربی (ساکت الهامی) و عملکرد این تیم را دوست دارم. او آدم مثبتی است و همیشه سعی می‌کند فوتبال بازی کند و دنبال بازی دفاعی نیست. همان چیزی که در بازی‌های دیگر هم دیدیم. بازی سختی می‌شود، چون می‌دانند چطور باید بازی کنند و کیفیت خوبی در دفاع، خط هافبک و حمله دارند.

بخوانید:  اشتباه مهلکی که امیر عابدزاده را در لالیگا به دردسر انداخت + فیلم

 انتهای پیام// 


آیا این خبر مفید بود؟

ساپینتو درباره غیبت یامگا در دیدار فردا گفت: ما برای این موضوع راه حل داریم. در حال حاضر من ناچارم بعضی بازیکنان را بیرون بگذارم؛ حتی آنهایی که شرایط خوبی دارند. من نمی‌توانم همه را داخل ترکیب بگذارم. خیلی سخت است ما فقط 21 بازیکن را در لیست بگذاریم. بازیکنانی دیگر هم هستند که استحقاق دارند. من به عملکرد همه اعضای تیم افتخار می‌کنم. همه می‌خواهند کمک و بازی کنند. ما هم برای بازی فردا راه‌حل داریم و می‌خواهیم عملکرد خوب‌مان را ادامه دهیم.

ساپینتو: برای موفقیت استقلال متحد هستیم/ بازیکنان جنگجویی در اختیار دارم

ساپینتو در واکنش به اینکه صحبت‌هایی در مورد تمدید قرارداد او مطرح شده است، گفت: من فقط در مورد بازی فردا صحبت می‌کنم.