برتری سپاهانی ها در خانه مقابل آرتین بشرویه

سپاهانی‌ها با پیروزی در این دیدار موفق شدند رکورد شکست ناپذیری خودشان در دیدارهای خانگی را با کسب ۶ برد ثبت کنند.

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، در چارچوب هفته یازدهم رقابت‌های لیگ دسته اول والیبال مردان، تیم سپاهان در مصاف با نماینده استان خراسان جنوبی به پیروزی ۳ بر ۱ دست یافت.

گفتنی است نیم فصل دوم لیگ دسته اول والیبال مردان، از سیزدهم آذرماه و با برگزاری ۱۰ دیدار آغاز خواهد شد.
انتهای پیاممنبع

در اولین دیدار این هفته، تیم فولاد مبارکه سپاهان در رقابتی تماشایی با نتیجه ۳ بر ۱ مقابل آرتین بشرویه به برتری رسید و با کسب این پیروزی به یک رکورد جالب دست یافت.

مردان والیبالیست فولاد مبارکه سپاهان با کسب این پیروزی، نیم فصل اول لیگ را با حضور در جایگاه سوم جدول گروه دوم به پایان رساندند.

بلندقامتان سپاهان در دست چهارم و پس از اجرای دستورات کادرفنی به بازی برگشتند و همانند دست دوم، اختلاف خودشان را از ابتدا با آرتین به ۸ امتیاز رساندند و در نهایت توانستند با نتیجه ۲۵ بر ۱۳ این دست را با پیروزی پشت سر بگذارند و در نهایت فاتح دیدار لقب بگیرند.

در این رقابت حساس، طلایی‌پوشان سپاهان در دو دست ابتدایی با نتایج ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۲ پیروز از میدان خارج شدند اما بازیکنان آرتین پس از رقم خوردن نتیجه عجیب دست دوم به خود آمدند و موفق شدند دست سوم را با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به پایان برسانند.

بخوانید:  حضور بیلیارد در بازیهای آسیایی مقدمه ای برای المپیکی شدن است/ موفقیت های بیلیارد ایران حاصل رویکرد علمی مسئولان آن است