برجام اوضاع اقتصادی را خوب کرد

پزشکیان ضمن تبریک عید غدیر گفت: حضرت علی می‌فرمایند که باید عدلی وسط به وجود آورد که همه را پوشش دهد و رضایت همه مردم را ببینید.

وی افزود: عمود دین در جامعه مردم عام هستند که در مقابل دشمنان هم آن‌ها می‌ایستند و نه خواص پر مدعا. اگر می‌خواهیم مشکلات اقتصادی اجتماعی و بین‌المللی را حل کنیم باید اجماع کرده و عموم مردم را راضی نگه داریم.

در حال تکمیل…منبع

وی گفت: ما در منطقه می‌توانیم ترانزیت شرق به غرب باشیم اما چرا نتوانستیم چون هم با خود دعوا داریم و هم با همسایگان. در این مسیر تلاش شهید رئیسی قابل تقدیر است. ما اگر می‌خواهیم رونق پیدا کند باید نحریم‌های ظالمانه را با روشهای مختلف حل کنیم و باید روزی به اف ای تی اف بپیوندیم.  

پزشکیان تصریح کرد: همه کسانی که به ستاد من آمدند خودشان آمده‌اند.

پزشکیان با بیان اینکه برجام مال دولتی است که همه نامزدها نقدش می‌کند اما همچنان به دنبال اجرای آن هستند. دعوا بر سر ین است که به اسم من باشد و به اسم رقیب نباشد. دولت برجام را پیش می برد اما موانعی ایجاد کردند که نشد و شرایط امروز به وجود آورد. 

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری برنا، مسعود پزشکیان در چهارمین مناظره انتخاباتی با موضوع سیاست خارجی به بیان دیدگاه های خود پرداخت. 

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: چرا چین به توافق خود پایبند نیست چون تا به توافقات بی‌المللی نپیوندیم  مشکلی حل نمی‌شود و برای استفاده از شانگهای و برکیس باید راه دیگری پیدا کنیم. سهم خود را از بازار با گفت و گو با همسایگان و حل مشکلات داخلی می‌توانیم پس بگیریم. 

بخوانید:  تکلیف بلانکو در دربی مشخص شد