برخورد نامناسب رانندگان اتوبوس جریمه دارد


برخورد نامناسب رانندگان اتوبوس جریمه دارد

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان کرمان گفت: با رانندگان اتوبوس‌های جاده‌ای که رفتار نامناسبی با مسافران داشته باشند برخورد می‌شود.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ احسان عراقی‌زاده گفت: بر اساس استخراج اطلاعات سامانه پیامکی مردمی، تعداد محدودی مسافر از برخورد نامناسب رانندگان شاکی بوده‌اند که به کمیسیون‌های رسیدگی به تخلفات معرفی شده اند.

او خواستار گزارش این قبیل تخلفات شد و گفت: شهروندان در صورت بروز تخلف مراتب را از طریق تلفن گویای ۱۴۱ یا ارسال پیامک به شماره ۲۰۰۰۱۴۱ اطلاع دهند.

عراقی زاده افزود: تیم‌های کارشناسی در ستاد حمل و نقل مسافر پایانه مسافربری آدینه کرمان و ادارات شهرستانی با رصد و پایش اطلاعات ارائه شده توسط سامانه پایش هوشمند تردد ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای و تطبیق اطلاعات آن با سامانه صورت وضعیت برخط و شناسایی تخلفات و قصور احتمالی شرکت‌ها و رانندگان در طول سفر، بر شدت نظارت‌های خود افزوده‌اند.

او بیان داشت: میزخدمت و پاسخگویی به درخواست‌های مردمی و رسیدگی به شکایات مسافران در سفر‌های نوروزی از هم اکنون در پایانه‌های مسافربری فعال شده اند و کارشناسان این اداره کل بطور مستمر در محل میز خدمت حضور دارند.

عراقی‌زاده تصریح کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی رانندگان یا شرکت‌های مسافربری، کمیسیون‌های ماده ۱۱ و ماده ۱۲ بصورت ویژه تشکیل و به تخلفات در همان محل رسیدگی می‌کنند.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

بخوانید:  ۴ مرکز رشد در شهرستانهای استان قزوین راه اندازی می شود/ ۴۳ میلیارد تومان تسهیلات دانش بنیان

منبع