بردی به شیرینی طعم گز، گنبدیها دست پر برگشتند/ گیتیزن ها سخت باختند


بردی به شیرینی طعم گز، گنبدیها دست پر برگشتند/ 
گیتیزن ها سخت باختند

هفته هشتم لیگ برتر والیبال مردان باشگاههای کشور با پیروزی ۳ بر دو تیم شهرداری گنبد در مقابل گیتی پسند به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، هفته هشتم لیگ برتر والیبال مردان باشگاههای کشور امروز چهارشنبه ۱۸ آبان ماه ۱۴۰۱ با انجام ۷ دیدار در شهرهای مختلف پیگیری شد.

تیم گیتی پسند اصفهان از ساعت ۱۶:۰۰ در سالن مخابرات اصفهان میزبان تیم شهرداری گنبد بود،دیداری که در پایان با نتیجه ۳ بر۲ به سود به شهرداری گنبد به پایان رسید.

اسامی تیم گیتی پسند:

محمدباقری، مصطفی رئیسیان، ادریس دانشور، مرصاد آقاجانی، مصطفی نجفی، شادمهر کمانی، امیر کرمی، محمد بربست، رمضان صحبتی، مجید ریگی، محمد مشیدی، احسان زینعلی، علی باقری و مهران توانا.

سرمربی: سعید عقیلی

اسامی تیم شهرداری گنبد:

حمید چوگان، امیرحسن ملاعباسی، آرش بدراقی، محمد یاسین کم، رسول آقاچلی، امیدشمالی، میکائیل تاجر، حسین امیری، موعود آقاپور، علی بلوکی، رامین مخدومی، احمد رضایی، محمد محمدآلق و امیر خداپرستی.

سرمربی: رامین بابایی

جایگاه دوم تیم در همسایگی هم در جدول حساسیت این بازی را دو چندان کرده بود، همین مسأله موجب شد تا هر تیم به دنبال استفاده از اشتباهات دیگری باشد و بتواند امتیازات خود را در جدول بالا ببرد، ست اول با رقابت نفس گیر دو تیم پیش رفت و در نهایت تیم شهرداری گنبد با نتیجه ۳۰ بر ۲۸ به پیروزی برسد.

ست دوم این بازی نیز با برتری ۲۵ بر ۱۸ شاگردان عقیلی میزبان همراه بود، گیتی پسندیها ست سوم را نیز با تمرکز بهتر شروع کردند و توانستند با استفاده از اشتباهات گنبد و درخشش محمدبربست و دفاع روی تور بازیکنانش به پیروزی ۲۵ بر ۱۸ به پیروزی برسند تا کار به ست چهارم کشیده شود.

در ست چهارم شهرداری گنبد توانست با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ پیروز این میدان شود تا رقابت دو تیم در ست پنجم ادامه پیدا کند.

ست پنجم با دو امتیاز سرویس رمضان صحبتی آغاز شد، در این ست دو تیم با ریسک کمتری بازی کردند تا بتوانند از اشتباهات یکدیگر به سود خود استفاده کنند که در این میان گنبدیها موفق تر عمل کردند توانستند با نتیجه ۱۵ بر به ۹ به پیروزی برسند.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع