بررسی تاثیر شبکه‌های اجتماعی در موفقیت کسب و کارهای نوپا

آقای کاکوئی در مورد چالش‌های تیم‌سازی گفت: «استخدام نیروی متخصص، بیمه افراد، حجم کار، نگه‌داشتن نیروی متخصص از جمله چالش‌های رایج در تیم سازی است».

منبع

 مدیر محتوا ادوایس  در نتیجه گیری صحبت هایش گفت:گروه‌هایی که بتوانند به سوالهایی همچون هدفت چیست؟مخاطبت کیست؟ چه کانال توزیعی را در نظر دارید؟ پاسخ درستی دهند‌, بهتر مدیریت زمان کرده و خروجی مطلوبی را خواهند داشت.

فعالان حوزه زیست بوم استارت‌آپی کشور در نشستی با عنوان «صبحانه با طعم کسب‌و‌کار»تاثیر شبکه‌های اجتماعی در موفقیت کسب و کارهای نوپا بررسی کردند

در ادامه پیوند آزادی به عنوان مدیر دیجیتال مارکتینگ یک شرکت تحلیل سئو سایت‌های کسب و کاری در خصوص تجربیات خود در عرصه فروش صحبت کرد.

مدیر محتوا ادوایس, نخستین سخرانی بود که با عنوان «از بریف تا خروجی محتوا» سخنرانی کرد. پارسا کاکوئی به کسب و کار‌هایی اشاره کرد که با چالش نبود تیم دیجیتال مارکتینگ مواجه‌اند و برای انجام طرح های خود نیاز به برون‌سپاری دارند.

 

پارسا کاکوئی در خصوص چالش‌های کار با آژانس‌های تبلیغاتی افزود: «انتقال اطلاعات و اعتماد، گزارش‌دهی بی طرف، هزینه، سرعت اجرا، سرعت تغییرات و پشتیبانی از چالش‌های کار با آژانس‌ها هستند».

 

انتهای پیام/


بررسی تاثیر شبکه‌های اجتماعی در موفقیت کسب و کارهای نوپا

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف