بررسی روند ساخت نیم میلیون واحد مسکونی، با حضور وزیر راه


بررسی روند ساخت نیم میلیون واحد مسکونی، با حضور وزیر راه

با حضور وزیر راه و شهرسازی و مسئولان قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) موضوع تفاهم‌نامه مشترک وزارت راه و شهرسازی و قرارگاه مذکور برای ساخت ۵۰۰ هزار واحد مسکونی بررسی شد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ در جهت پیگیری اجرایی‌سازی تفاهم‌نامه مشترک وزارت راه و شهرسازی با قرارگاه امام‌ حسن‌ مجتبی (ع) به عنوان توسعه‌گر و متولی ساخت ۵۰۰ هزار واحد مسکونی، جلسه‌ای با حضور مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی، معاونان وی و سردار آبرومند مسئول قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) و دیگر مسئولان قرارگاه در ساختمان دادمان برگزار شد.

در این جلسه آخرین وضعیت پیشرفت پروژه‌های نهضت ملی مسکن در شهرهای مورد توافق بررسی و مسئولان قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) گزارشی از پیشرفت پروژه‌های مسکن در شهرهای مختلف را ارائه دادند.

در این جلسه همچنین چالش‌های پیشرفت پروژه‌ها مورد بررسی قرار گرفت و وزیر راه و شهرسازی دستورات ویژه‌ای جهت تسریع در روند ساخت‌وساز پروژه‌های مورد توافق ارائه داد.

همچنین مقرر شد مسئولان قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) در جهت کاهش هزینه‌های ساخت واحدهای مسکونی اقدامات لازم از جمله ساخت تدریجی مسکن و کاهش سهم مشاعات ساختمانی را از طریق ساخت واحدهای یک طبقه حیاط‌دار در اولویت قرار دهند.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع