برنامه مرحله برگشت مقدماتی مسابقات لیگ دسته اول ملی بسکتبال/رقابت‌های مهیج در لیگ ملی


به گزارش خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال؛ دور برگشت رقابت های لیگ دسته اول ملی بسکتبال از هفتم تا نهم دیماه در شهرهای اراک ، تبریز ، یزد ، گرمسار و شهرکرد در گروه های A، B، C، G و H برگزار می شود .

بر اساس اعلام کمیته مسابقات ، برنامه ی دور برگشت لیگ ملی بسکتبال به شرح زیر است :

گروه A : اتحاد نوین اراک _ شاهو کردستان _خانه بسکتبال اسدآباد _نخلستان جم تهران

میزبان : اتحاد اراک

چهارشنبه ۷ دیماه

نخلستان جم تهران _اتحاد نوین اراک ( ساعت ۱۶)

خانه بسکتبال اسدآباد _شاهو کردستان ( ساعت ۱۸)

پنج شنبه ۸ دیماه

شاهو کردستان _ نخلستان جم تهران(ساعت ۱۶)

اتحاد نوین اراک _خانه بسکتبال اسد آباد ( ساعت ۱۸)

جمعه ۹ دیماه

نخلستان جم تهران _خانه بسکتبال اسد آباد (ساعت ۱۶)

شاهو کردستان _اتحاد نوین اراک ( ساعت ۱۸)

گروه H : ملوان بندر انزلی _خانه بسکتبال آذربایجان شرقی _خانه بسکتبال اردبیل _خانه بسکتبال لرستان

میزبان : خانه بسکتبال آذربایجان شرقی

محل برگزاری : تبریز

چهارشنبه ۷ دیماه

خانه بسکتبال لرستان _ملوان بندر انزلی ( ساعت ۱۶)

خانه بسکتبال اردبیل _ خانه بسکتبال آذربایجان شرقی ( ساعت ۱۸)

پنج شنبه ۸ دیماه

ملوان بندر انزلی_ خانه بسکتبال اردبیل (ساعت ۱۶)

خانه بسکتبال آذربایجان شرقی _ خانه بسکتبال لرستان ( ساعت ۱۸)

جمعه ۹ دیماه

خانه بسکتبال اردبیل_ خانه بسکتبال لرستان ( ساعت ۱۶)

خانه بسکتبال آذربایجان شرقی _ ملوان بندر انزلی( ساعت ۱۸)

 گروه B: شوان گروه پارسه گرمسار _خانه بسکتبال گرگان _خانه بسکتبال گنبد _جوانان ۲۰۲۴

چهارشنبه ۷ دیماه

خانه بسکتبال لرستان _ملوان بندر انزلی ( ساعت ۱۶)

خانه بسکتبال اردبیل _ خانه بسکتبال آذربایجان شرقی ( ساعت ۱۸)

پنج شنبه ۸ دیماه

ملوان بندر انزلی_ خانه بسکتبال اردبیل (ساعت ۱۶)

خانه بسکتبال آذربایجان شرقی _ خانه بسکتبال لرستان ( ساعت ۱۸)

جمعه ۹ دیماه

خانه بسکتبال اردبیل_ خانه بسکتبال لرستان ( ساعت ۱۶)

خانه بسکتبال آذربایجان شرقی _ ملوان بندر انزلی( ساعت ۱۸)

 

گروه B: شوان گروه پارسه گرمسار _خانه بسکتبال گرگان _خانه بسکتبال گنبد _جوانان ۲۰۲۴

میزبان : شوان گروه پارسه گرمسار

چهارشنبه ۷ دیماه

خانه بسکتبال گنبد _خانه بسکتبال گرگان( ساعت ۱۶)

جوانان ۲۰۲۴_ شوان گروه پارسه گرمسار (ساعت ۱۸)

پنج شنبه : ۸ دیماه

خانه بسکتبال گرگان_ جوانان ۲۰۲۴ ( ساعت ۱۶)

شوان گروه پارسه گرمسار_ خانه بسکتبال گنبد( ساعت ۱۸)

جمعه ۹ دیماه

جوانان ۲۰۲۴_ خانه بسکتبال گنبد ( ساعت ۱۶)

شوان گروه پارسه گرمسار-خانه بسکتبال گرگان(ساعت ۱۸)

گروه G: امید جوانان اسپادانا اصفهان _جنوب نوین بندر ماهشهر _مس شهربابک _فرخ دانه کیمیا فرخشهر

میزبان : فرخ دانه کیمیا فرخشهر

محل برگزاری : شهرکرد

چهارشنبه ۷ دیماه

مس شهربابک _ جنوب نوین بندر ماهشهر (ساعت ۱۶)

فرخ دانه کیمیا فرخشهر _ امید جوانان اسپادانا اصفهان (ساعت ۱۸)

پنج شنبه ۸ دیماه

امید جوانان اسپادانا اصفهان _مس شهربابک ( ساعت ۱۶)

جنوب نوین بندر ماهشهر _ فرخ دانه کیمیا فرخشهر ( ساعت ۱۸)

جمعه ۹ دیماه

جنوب نوین بندر ماهشهر _ امید جوانان اسپادانا اصفهان( ساعت ۱۶)

فرخ دانه کیمیا فرخشهر -مس شهر بابک ( ساعت ۱۸)

گروه C: گچبرگ یزد _خانه بسکتبال البرز قزوین _آرارات تهران

میزبان : گچبرگ یزد

چهارشنبه : ۷ دیماه

آرارات تهران _ گچبرگ یزد

پنج شنبه : ۸ دیماه

خانه بسکتبال البرز قزوین _ آرارات تهران

جمعه ۹ دیماه

گچبرگ یزد _ خانه بسکتبال البرز قزوین

این مسابقات با حضور ۳۰ تیم برگزار می شود و دور برگشت در گروه های D، E و F از ۱۴ دیماه آغاز می شود.

انتهای پیام/

 






آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف



منبع