برنامه ۶ نفر از داوطلبان تصدی ریاست دیوان محاسبات بررسی شد


شهبازی: برنامه ۶ نفر از داوطلبان تصدی ریاست دیوان محاسبات بررسی شد

رئیس کمیته دیوان محاسبات، امور مالی و اموال مجلس با اشاره به انصراف تعدادی از داوطلبان تصدی ریاست دیوان محاسبات گفت: در جلسه این کمیته برنامه ۶ نفر از داوطلبان باقی مانده بررسی شده و برنامه ۷ داوطلب دیگر نیز در جلسه بعدی انجام می شود.

به گزرش خبرگزاری برنا، علیرضا شهبازی رئیس کمیته دیوان محاسبات، امور مالی و اموال مجلس در جمع خبرنگاران با اشاره به ثبت نام ۲۵ نفر برای تصدی ریاست دیوان محاسبات مجلس، از انصراف تعدادی از این افراد خبر داد و گفت: طی روزهای اخیر برخی داوطلبان از جمله تعدادی از نمایندگان مجلس به جهت احترام به رای موکلان خود، از تصدی پست ریاست دیوان محاسبات انصراف دادند و اکنون برنامه ۱۳ نفر دیگر درحال بررسی است.

وی افزود: در جلسه روز یکشنبه کمیته دیوان محاسبات، امور مالی و اموال مجلس برنامه ۶ نفر بررسی شد و برنامه ۷ نفر دیگر از داوطلبان نیز روز دوشنبه بررسی می شود و درنهایت، کمیته ۴ نفر را به کمیسیون برنامه و بودجه مجلس معرفی خواهد کرد.

شهبازی اضافه کرد: کمیسیون نیز در نهایت پس از بررسی برنامه ۴ نفر برگزیده کمیته، دو نفر را برای تصدی ریاست دیوان محاسبات به صحن علنی مجلس معرفی می کند.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع