بروزرسانی پرایدی گوشی جدید سامسونگ حقیقت دارد؟

طرفداران سامسونگ ظاهراً نمی‌توانند توقع یک شگفتانه جدید از این شرکت داشته باشند اگر امیدوار بودید طراحی تازه‌ای داشته باشند اما TechTalkTV در ادامه مطلب خود در شبکه‌های اجتماعی از احتمال بالای وجود یک دوربین ۵۰ مگاپیکسلی در Samsung Galaxy Z Fold 4 ” خبر داده که برای طرفداران این شرکت کره‌ای خبر خوبی است که حکایت از افزایش کیفیت ۱۲ مگاپیکسلی کیفیت دوربین مدل جدید نسبت به مدل قبلی دارد.

تجزیه و تحلیل: بهبودهای دوربین بسیار مورد نیاز است

بروزرسانی پرایدی گوشی جدید سامسونگ حقیقت دارد؟

افشای اطلاعات قبلی حاکی از بروزرسانی‌ دو دوربین دیگر Z Fold4 نسب به مدل قبلی نیز بود، منابع متعدد خبر دادند که گلکسی زد فولد 4 دارای یک دوربین تله‌فوتو با زوم اپتیکال 3 برابری است که نسبت به زوم اپتیکال 2 برابری در Z Fold 3. افزایش داشته است، هرچند این ارتقا خیلی شگفت انگیز نیست اما امیدوار کننده است به هر صورت فکر نمی‌کنیم که Z Fold 4 تغییر قابل توجهی در لیست بهترین گوشی‌های دوربین دار ایجاد کند.

منبع

 

به گزارش خبرنگار گروه علمی و فناوری خبرگزاری برنا، اطلاعات ما درباره مدل جدید سامسونگ بیشتر مبتنی بر شنیده‌ها است اما هنوز تصویری از زد فولد 4 منتشر نشده به همین جهت این امکان وجود دارد که تصورات ما نسبت با واقعیت متفاوت باشد. 

 

هرچند به نظر می‌رسد که این تفاوت محسوسی نیست؛ چرا که دوربین‌های Galaxy Z Fold 3 ، Z Fold 4 و‌ S22 همگی شامل سه لنز عمودی هستند که در قسمت پایینی آن‌ها یک فلاش وجود دارد. فقط Z Fold 3 – و طبق آخرین اطلاعات درز کردع Z Fold 4 – دارای یک محفظه فلزی در اطراف لنزها هستند.