برپایی بازارچه‌ نوروزی در محله کرمان

به گزارش خبرگزاری برنا، “فاطمه تنهایی” شهردار منطقه 8 تهران با تشریح اقدامات انجام شده در برپایی این بازار نوروزی در منطقه اظهار کرد: همزمان با فرا رسیدن ماه پایانی سال، مدیریت شهری این منطقه برنامه‌ریزی‌های لازم را برای برپایی بازارچه نوروزی با مساحت بیش از ۱۵۰۰متر مربع در منطقه را با هدف ساماندهی فعالیت‌ها وکسب‌وکارهای سیار و زنان سرپرست خانوار در دستور کار خود قرار داد.

بازارچه‌ نوروزی منطقه۸ تهران در خیابان جانبازان تقاطع خیابان کرمان در راستای ساماندهی دستفروشان و بساط‌گستران در فضایی به وسعت ۱۵۰۰ مترمربع در آستانه سال آینده برپا می‌شود.

برپایی بازارچه‌ نوروزی در محله کرمان

 انتهای پیام/منبع

به گفته تنهایی شهردار منطقه دستفروشان و بساط گستران در معابر، می‌توانند فعالیت خود را در این بازارچه ها از روز دوشنبه ۱۵ اسفند ماه آغاز و تا پایان سال ادامه دهند و شهروندان نیز می‌توانند اقلام مورد نیاز خود از جمله صنایع دستی، پوشاک، آجیل و… را  با مراجعه به این دو نمایشگاه بهاره با قیمت مناسب و مصوب تهیه نمایند.

شهردار منطقه ۸ با اشاره به اینکه این بازار ظرفیت برپایی ۷۵ غرفه را دارا است، افزود: با تلاش همکارانم تعدادی از غرف نمایشگاهی به عرضه‌کنندگان محصولات، کارآفرینان، مشاغل سیار و زنان کارآفرین سرپرست خانواده اختصاص داده خواهد شد.

تنهایی با اشاره به برپایی این بازارچه در خیابان جانبازان تقاطع خیابان کرمان، هدف اصلی راه‌اندازی این بازارچه‌ها را ساماندهی معابر پر تردد در روزهای منتهی به نوروز ۱۴۰۳، استقبال از بهار و حمایت از اقشار مذکور در تولید و کسب و کارهای خرد دانست. 

بخوانید:  لغت‌نامه جام جهانی 2022 قطر منتشر شد