برپایی نمایشگاه «رویش زندگی» برای حامیان حیات جنین در هفته جمعیت

نمایشگاه مفهومی «رویش زندگی» برای حامیان حیات جنین 

ساکی با اشاره به نمایشگاه «رویش زندگی» افزود: این نمایشگاه که با همکاری معاونت فرهنگی بسیج مستضعفین و یکی از مجموعه‌های مردمی به نام «حریم حیات» برگزار می‌شود، ۱۶ پوستر را در تمام استان‌های کشور به همت رابطین فرهنگی شهرستانی و بسیج مستضعفین به نمایش می‌گذارد. همچنین یک راوی، روایت کننده این نمایشگاه مفهومی خواهد بود. این نمایشگاه میزبان و پذیرای حامیان حیات جنین و دیگر بازدیدکنندگان است.

انتهای پیام/منبع

پدر و مادرها و خواهر و برادرها در پویش «برکت خانه» شرکت می‌کنند

دبیر شورای راهبری جمعیت و خانواده حوزه‌های علمیه خاطرنشان کرد: مسابقه کتابخوانی با همکاری موسسه آیین فطرت به صورت همزمان با نمایشگاه بین المللی کتاب برگزار می‌شود. این کتاب‌ها که در حوزه جمعیت و پاسخگویی به شبهات فرزندآوری هستند؛ از جمله کتاب‌هایی هستند که به قلم روان و مورد پسند مردم نگارش شده‌اند. همچنین علاوه بر نقش پررنگ محسن عباسی ولدی به عنوان نویسنده این کتاب‌ها در روند مسابقه، هزینه ارسال کتاب برای شرکت کنندگان رایگان و برای خریدار نیز مشمول تخفیف قابل توجهی خواهد بود.

وی در ادامه با بیان این که به مناسبت روز جمعیت ۳ برنامه در سطح استان‌ها در حال برگزاری است، تشریح کرد: پویش «برکت خانه»، برنامه «رویش زندگی» و مسابقه کتابخوانی عناوین این ۳ برنامه هستند. پویش «برکت زندگی» به روایت برکت و زیبایی‌های فرزندآوری از زبان پدر و مادرها می‌پردازد؛ علاوه بر این که پدر و مادرها در ویدیوهای زیر ۵۰ ثانیه حال و هوای فرزند آوری را توصیف می‌کنند، فرزندان می‌توانند فواید و ماجراهای خواهر و برادری خود را در ویدیوهای افقی مجزا بازگو کنند. یک تیزر معرفی در سیمای ملی و سرود خواهر و برادری حامی این پویش است.

بخوانید:  حزب الله مسئولیت دو حمله به مواضع اسرائیل را بر عهده گرفت

ارسال رایگان کتاب برای شرکت کنندگان مسابقه کتابخوانی 

حجت‌الاسلام والمسلمین رسول ساکی دبیر شورای راهبری جمعیت و خانواده حوزه‌های علمیه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری برنا با اعلام سه برنامه برای هفته جمعیت گفت: امسال با همکاری ستاد راهبری حوزه‌های علمیه، مجمع ملی فعالان جمعیت، بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام، وزارت بهداشت، سازمان بسیج مستضعفین و وزارت کشور ستاد مردمی «ایران جوان» راه اندازی شد. این ستاد مردمی متشکل از مجموعه حاکمیتی برای پشتیبانی و تسهیل‌گری برنامه‌ها و مجموعه مردمی برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی است‌.