برگزاری دوره آموزشی مهارتی در REC


برگزاری دوره آموزشی مهارتی در REC

شصت و چهارمین دوره آموزشی مهارتی مقدماتی در آزمایشگاه تحقیقاتی زیست‌شناسی (REC) به همت معاونت آموزشی پژوهشگاه رویان برگزار می‌شود.

خبرگزاری برنا؛ آشنایی و کار با حیوانات آزمایشگاهی؛ آشنایی و کار با تجهیزات آزمایشگاهی؛ تکنیک‌های بافت شناسی؛ تکنیک‌های کشت سلول؛ تکنیک‌های جنین شناسی دستگاه تولید مثلی جنس نر؛ تکنیک‌های جنین شناسی دستگاه تولید مثلی جنس ماده، سرفصل‌های شصت و چهارمین دوره آموزشی مهارتی مقدماتی در آزمایشگاه تحقیقاتی زیست‌شناسی (REC) هستند.

این دوره در روز‌های پنجشنبه و جمعه و به صورت حضوری برگزار می‌شود. زمان شروع دوره نیز روز پنجشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۱ اعلام شده است. علاقه‌مندان برای آگاهی از هزینه دوره و ثبت‌نام به سایت معاونت آموزشی پژوهشگاه رویان مراجعه کنند.

 

همچنین بیست و هشتمین دوره آموزشی مهارتی پیشرفته با سرفصل‌های: کشت سلول؛ مهندسی بافت؛ نانو کرایوبیولوژی؛ جراحی و پیوند تخمدان در موش نیز به مدت ۹ جلسه در روز‌های پنجشنبه و جمعه برگزار می‌شود.

 

زمان شروع این دوره نیز از روز پنجشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۱ اعلام شده است. متقاضیان جهت شرکت در این دوره می‌توانند به سایت معاونت آموزشی پژوهشگاه رویان مراجعه کنند.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع