برگزاری سومین همایش مسئولان حفاظت فنی استان


برگزاری سومین همایش مسئولان حفاظت فنی استان

سومین همایش مسئولین حفاظت فنی استان خراسان رضوی با رویکرد ارتقاء سطح دانش و آگاهی در حال برگزاری است.

به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، نائب رئیس کانون ایمنی و مسئولین حفاظت فنی استان خراسان رضوی در سومین همایش مسئولین حفاظت فنی استان خراسان رضوی گفت: این همایش با محوریت ایمنی کار در ارتفاع، به صورت تئوری و عملی با حضور مسئولین حفاظت فنی دارای تأییدیه صلاحیت ایمنی از اداره کار امروز دوشنبه در حال برگزاری است.

حمید سرابی مقدم افزود: این همایش به منظور ارتقاء سطح آگاهی و دانش مسئولین حفاظت فنی و برنامه ریزی لازم برای کاهش سطح حوادث سقوط از ارتفاع در سطح کارگاه ها و صنایع برگزار می شود.

وی درباره ضرورت برگزاری چنین همایش‌هایی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه براساس مواد قانونی مندرج در ماده ۸۵ و ۹۳ قانون کار، رعایت مسائل ایمنی و آموزش آن در کارگاه های مشمول قانون کار الزامی است.

وی ادامه داد: براین اساس بکار گیری مسئول حفاظت فنی در این کارگاه ها و محیط های کاری و صنعتی توسط کارفرمایان باید مورد توجه قرار بگیرد و ارتقاء سطح دانش و آگاهی این افراد نیز در راستای اثرگذاری بیشتر، بسیار ضروری است.

نائب رییس کانون ایمنی و مسئولین حفاظت فنی استان خراسان رضوی گفت: در این همایش که با حضور هیات مدیره کانون کشوری مسئولین ایمنی و بهداشت کشور و مهمانانی از مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حال برگزاری است، بالغ بر ۲۳۰ نفر از مسئولین حفاظت فنی حضور دارند.

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع