برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای حمله تروریستی شیراز از سوی دفتر مقام معظم رهبری


برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای حمله تروریستی شیراز از سوی دفتر مقام معظم رهبری

معاون اجرایی و توسعه آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) از برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای حمله تروریستی به حرم مطهر شاهچراغ(ع) حضرت احمدبن موسی الکاظم(ع) از طرف دفتر مقام معظم رهبری خبرداد.

به گزارش خبرگزاری برنا، علیرضا صحرائیان معاون اجرایی و توسعه آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) از برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای حمله تروریستی به حرم مطهر شاهچراغ(ع) حضرت احمدبن موسی الکاظم(ع) از طرف دفتر مقام معظم رهبری خبرداد.

صحرائیان اظهار داشت: این مراسم فردا شنبه هفتم آبان ماه 1401 همزمان با اقامه نماز مغرب و عشا در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر شاهچراغ(ع) همراه با سخنرانی و عزاداری برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: سخنران این مراسم که توسط دفتر رهبرمعظم انقلاب و تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) حجت الاسلام و المسلمین پناهیان و مرثیه‌سرایی سیدرضا نریمانی با حضور زائران و مجاوران و مسئولان برگزار می‌شود.

شهدای حرم

معاون آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) در بخش دیگری از سخنان خود به برنامه های مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی حرم مطهر شاهچراغ(ع) اشاره کرد و افزود: این مراسم نیز از ساعت 9 صبح فردا هفتم آبان ماه با حضور مردم همیشه در صحنه سومین حرم اهل بیت(ع) از میدان امام حسین(ع) شیراز به سمت حرم مطهر برگزار و سپس تعدادی از شهدا در حرم مطهر شاهچراغ(ع) خاکسپاری و تعدادی دیگر نیز به زادگاهشان اعزام می‌شود.

صحرائیان گفت: در این مراسم خدام حرم‌های مطهر امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) مهمان شیرازی ها هستند و در مراسم تشییع پیکر شهدا حضور می یابند.

معاون اجرایی و توسعه حرم مطهر شاهچراغ(ع) با محکوم کردن حادثه تروریستی در این حرم مطهر و دعوت از مردم برای شرکت در این مراسم گفت: درب های حرم مطهر آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) به روی تمام زائران و مجاوران باز است و برنامه ها نیز همانند قبل برگزار می شود.

انتهای پیام/

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع