برگزاری نخستین جشنواره رسانه ای گمبرون شهر

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس گفت: با هدف ایجاد رقابت مثبت و افزایش مشارکت رسانه ها پیرامون اخبار شهرداری بندرعباس و استفاده از ظرفیت‌های موجود در رسانه ها در توسعه شهر بندرعباس نخستین جشنواره رسانه ای گمبرون شهر برگزار می شود.

پاسالار، افزود: بخش های اصلی جشنواره شامل خبر، تیتر مصاحبه، گزارش خبری(تحلیلی)، یادداشت، گزارش تصویری (عکس، انیمیشن، اینفوگرافی و…) و بخش ویژه نیز شامل دوستدار کودک و شهر خلاق، استاندار سازی فضای پارک ها و احداث پارک کودک و مادر می باشد.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، اعلام کرد: علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به  سایت www.bandarabbas.ir مراجعه کنند.

 

برگزاری نخستین جشنواره رسانه ای گمبرون شهر

انتهای پیام

به گزارش  خبرگزاری برنا از هرمزگان ، مریم پاسالار با بیان اینکه آشنایی با ظرفیت ها و استعداد های درخشان در رسانه های مکتوب و الکترونیکی و بهره گیری از این ظرفیت ها در توسعه شهر از اهداف برگزاری این جشنواره است، بیان داشت: این جشنواره با موضوعاتی همچون محیط زیست، عمران و آبادانی، شهر هوشمند و الکترونیک، هویت و کالبد شهری، فرهنگ شهروندی در دو بخش اصلی و ویژه برگزار می شود.

وی،عنوان کرد: مهلت ارسال آثار از ۱۵ تیر ماه لغایت ۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۱ است و برندگان نهایی نیز در تاریخ ۲۵ مهر ماه ۱۴۰۱ معرفی خواهند شد.

منبع