برگزاری نشست اقتصاد بازار پردازی با حضور مشارکت کننده های آموزشی پرورشی و تفریحی


|

منبع


آیا این خبر مفید بود؟

سید امیر آقایی در ادامه نشست گفت: اکنون یک معضل  اساسی وجود دارد، تولید کنندگان خود را بی مشتری می‌بینند و مشتریان به دنبال محصولات فرهنگی ایرانی اسلامی هستند ولی آن را پیدا نمی کنند. جلسه حاضر که هفتمین جلسه، از جلسات هفته‌های اقتصاد بازارپردازی است، درصدد یافتن راه حل میانی و واسطه ای برای توسعه محصولات فرهنگی کودک و نوجوان هست.


سید امیر آقایی دبیر قرارگاه بازارپردازی شورای فرهنگ عمومی کشور هدف از این نشست را جایگزینی مصرف کالاهای فرهنگی داخلی بجای خارجی اعلام کرد وگفت : جهت ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی و حمایت از محصولات فرهنگی شخصیت‌محور، قرار گاه بازارپردازی صنایع فرهنگی در دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی تشکیل شده است.

وی گفت ماموریت  قرارگاه بازارپردازی صنایع فرهنگی,  حمایت از کسب و کارهای بازارپردازی در زمینه اصلاح مصرف کالاهای فرهنگی است؛ زیرا محصولات فرهنگی بیگانه در مدارس، مهدها و محیط‌های تفریحی و سرگرمی، باعث می شود رفتارهای متناسب با آن در جامعه رشد کند. این در حالی است که اگر زنجیره محصولات فرهنگی شخصیت‌محور متناسب با فرهنگ بومی و ایرانی در جامعه آموزشی، پرورشی، تفریحی و سرگرمی، مورد استفاده قرار گیرد، عملا زمینه توسعه رفتارهای فرهنگی بومی در مقابل رفتارهای فرهنگی بیگانه فراهم می‌شود. 

بخوانید:  با دستور وزیر ورزش ؛ هزینه اعزام ‌ملی‌پوشان هاکی روی یخ به تایلند پرداخت شد

آقایی دبیر قرارگاه بازارپردازی شورای فرهنگ عمومی کشور  هدف از این نشست را جایگزینی مصرف کالاهای فرهنگی داخلی بجای خارجی اعلام کرد وگفت : جهت ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی و حمایت از محصولات فرهنگی شخصیت‌محور، قرارگاه بازارپردازی صنایع فرهنگی در دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی تشکیل شده است.

درادامه نشست،  مدیران آموزش و پرورش، برخی مدارس شاخص؛  سازمان بهزیستی ، پارک ارم و سایر مدعوین  دیدگاه و نظرات خود با موضوع بازارپردازی فرهنگی بیان کردند.

انتهای پیام/