برگزاری نشست سپهبد سلیمانی قهرمان جهانی مقاومت در ابوجا با پیام شیخ ابراهیم زکراکی

همزمان با سومین سالگرد شهادت سردار دل ها شهید سپهبد سلیمانی نشستی با عنوان ” سردار سلیمانی قهرمان جهانی مقاومت ” با حضور ده ها نفر از علاقمندان این شهید عزیز و تعدادی از سفرای مقیم در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در ابوجا برگزار گردید.


آیا این خبر مفید بود؟


به گزارش خبرگزاری برنا، این نشست با پیام شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر شیعیان نیجریه به این مناسبت و همچنین سخنرانی محمد  علی بک سفیر کشورمان در ابوجا افتتاح گردید.  شیخ ابراهیم زکزاکی در پیام خود اظهار داشت: سه سال است که ما این مجاهد بزرگ را که نماد مبارزه با تروریسم بود و شهادت او تروریست های واقعی را رسوا کرد، از دست داده ایم.


|

منبع

در ادامه این نشست سفیر کشورمان نیز با اشاره به ترور ناجوانمردانه شهید سلیمانی به دست نیروهای آمریکایی اظهار داشت چه کسی باور می کند شهید سلیمانی را که سمبل مبارزه با تروریسم و داعش بود با اتهام تروریست بودن به شهادت برسانند. آن هم به دست کسانی که خودشان عامل ایجاد و گسترش داعش در خاورمیانه بودند. سفیر کشورمان افزود به کمک خداوند انتقام خون این شهید از مرتکبین جنایتکار آمریکایی گرفته خواهد شد.

بخوانید:  موافقت کنست با الحالق شهرک‌های جنوب الخلیل به اراضی اشغالی

در ادامه مراسم هشت نفر از اندیشمندان شیعی ، اهل سنت و مسیحی نیجریه در مطالبی کوتاه دیدگاه های خود را در مورد این شهید عزیز و تاثیرگذاری شهید جهانی مقاومت در دنیای اسلام بیان کردند.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف