برگزاری نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های دانش بنیان و خلاق

گفتنی است علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه سه روزه، می‌توانند به آدرس خیابان اشرفی اصفهانی، نرسیده به همت، خیابان شهید قموشی، خیابان بهار، مرکز همایش‌های بین المللی دانشگاه علم و فرهنگ مراجعه کنند.

محصولات و خدمات شرکت‌های دانش بنیان و خلاق عضو پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی و برگزاری پنل‌ها و نشست‌های تخصصی با حضور مدیران و فعالان زیست بوم فناوری و خلاق کشور، از جمله برنامه‌های روزانه این نمایشگاه است.

این رویداد نمایشگاهی، از ساعت ۱۰ الی ۱۶ روز‌های ۳۰ آبان تا ۲ آذر، پذیرای علاقمندان به صنایع فرهنگی و فناوری‌های نرم است.

انتهای پیام/منبع

نمایشگاه معرفی دستاوردها و ظرفیت‌های شرکت‌های خلاق و دانش بنیان پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی از ۳۰ آبان، به مدت ۳ روز در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی اعلام کرد این نمایشگاه به منظور معرفی خدمات، محصولات و توانمندی‌های شرکت‌ها، ایجاد ارتباط صندوق‌های مالی و سرمایه‌گذاری با این شرکت ها، تبادل تجربه بین فعالان زیست بوم فناوری و آشنایی دانشگاهیان و عموم علاقمندان با فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی، از ۳۰ آبان ماه به مدت سه روز، در مرکز همایش‌های بین المللی دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می‌شود.

بخوانید:  ارائه مشوق های مالی بخش آب شرب طرح های تامین و انتقال آب از دریا/ آغاز عملیات اجرایی ۴۷ کیلومتر از خط دوم انتقال آب به کرمان و یزد