برگزاری هجدهمین نشست کمیسیون مشترک همکاری‌های تهران-آستانه در آینده نزدیک


رئیس جمهور خبر داد؛

برگزاری هجدهمین نشست کمیسیون مشترک همکاری‌های تهران-آستانه در آینده نزدیک

رئیس جمهور در گفت‌وگوی تلفنی با رئیس جمهور قزاقستان گفت: هجدهمین نشست کمیسیون مشترک همکاری‌های تهران-آستانه در آینده نزدیک برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری برنا، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهوری ایران شامگاه (دوشنبه ۳۰ آبانماه) در گفتگوی تلفنی با «قاسم ژومارت توکایف»، رئیس‌جمهوری قزاقستان، با تبریک انتخاب مجدد او در انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: روابط تهران-آستانه همواره رو به پیشرفت بوده و امیدوارم تعاملات و مناسبات دو کشور در دوره جدید ریاست جمهوری جنابعالی بیش از پیش تحکیم شود.

رئیس‌جمهوری با اشاره به توافقات خوب حاصل شده در دیدارهای متعدد روسای جمهور دو کشور گفت: هجدهمین نشست کمیسیون مشترک همکاری‌های تهران-آستانه در آینده نزدیک برگزار خواهد شد که می‌تواند نتایج مفید و موثری در جهت اجرای توافقات فیمابین و ارتقای سطح روابط دو کشور به ویژه در عرصه اقتصادی داشته باشد.

«قاسم ژومارت توکایف»، رئیس‌جمهوری قزاقستان، نیز در این مکالمه تلفنی با تشکر از حسن نظر رئیسی به قزاقستان تاکید کرد: ایران همسایه و دوست صمیمی قزاقستان است و دو کشور ظرفیت‌ها و زمینه‌های زیادی برای گسترش همکاری‌های دوجانبه و منطقه‌ای دارند.

رئیس‌جمهوری قزاقستان تصریح کرد: به مقامات دولت متبوعش دستور داده برای تقویت و تعمیق روابط دو کشور به ویژه در زمینه اقتصادی همکاری حداکثری را داشته باشند.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع