برگزاری هجدهمین نشست کمیسیون مشترک همکاری‌های تهران-آستانه در آینده نزدیک

انتهای پیام/

رئیس‌جمهوری با اشاره به توافقات خوب حاصل شده در دیدارهای متعدد روسای جمهور دو کشور گفت: هجدهمین نشست کمیسیون مشترک همکاری‌های تهران-آستانه در آینده نزدیک برگزار خواهد شد که می‌تواند نتایج مفید و موثری در جهت اجرای توافقات فیمابین و ارتقای سطح روابط دو کشور به ویژه در عرصه اقتصادی داشته باشد.


آیا این خبر مفید بود؟


برگزاری هجدهمین نشست کمیسیون مشترک همکاری‌های تهران-آستانه در آینده نزدیک

رئیس‌جمهوری قزاقستان تصریح کرد: به مقامات دولت متبوعش دستور داده برای تقویت و تعمیق روابط دو کشور به ویژه در زمینه اقتصادی همکاری حداکثری را داشته باشند.

«قاسم ژومارت توکایف»، رئیس‌جمهوری قزاقستان، نیز در این مکالمه تلفنی با تشکر از حسن نظر رئیسی به قزاقستان تاکید کرد: ایران همسایه و دوست صمیمی قزاقستان است و دو کشور ظرفیت‌ها و زمینه‌های زیادی برای گسترش همکاری‌های دوجانبه و منطقه‌ای دارند.

منبع

به گزارش خبرگزاری برنا، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهوری ایران شامگاه (دوشنبه ۳۰ آبانماه) در گفتگوی تلفنی با «قاسم ژومارت توکایف»، رئیس‌جمهوری قزاقستان، با تبریک انتخاب مجدد او در انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: روابط تهران-آستانه همواره رو به پیشرفت بوده و امیدوارم تعاملات و مناسبات دو کشور در دوره جدید ریاست جمهوری جنابعالی بیش از پیش تحکیم شود.


|