برگزاری کمپ آموزشی -ترویجی اینوتد توسط پارک علم و فناوری البرز

انتهای پیام/منبع

همچنین در هفته کارآفرینی پنلی با موضوع کارآفرینی و نوآوری و با حضور کارشناسان و مسئولان شامل، حسین بختیاری معاون فناوری پارک علم و فناروی البرز، علیرضا، باباخان مدیرعامل صندوق پژوهش و فناروی استان البرز، شاهین ظهوری مدیرعامل شرکت دانش بنیان آپتوس و خانم زارعی مدیرعامل CDMC صنایع غذایی برگزار می‌شود.

برگزاری کمپ آموزشی -ترویجی اینوتد توسط پارک علم و فناوری البرز

گفتنی است ثبت نام شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور نیز از طریق سایت https://evand.com/events/Innoted بصورت کاملاً رایگان و سایر علاقمندان با حمایت پارک علم و فناوری البرز از طریق سامانه ایوند امکان پذیر می‌باشد.

مهران مهدوی با اعلام این خبر گفت: کمپ آموزشی – ترویجی اینوتد به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۶ آبان ماه با سلسله دوره آموزشی و رویداد‌های هدفمند ویژه شرکت‌های دانش بنیان و فناور و خلاق، دانشجویان و دانش آموزان برگزار می‌گردد.

مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز با اشاره به برگزاری کارگاه‌های تخصصی با حضور افراد متخصص و صاحب نام این حوزه‌ها تصریح کرد: دوره‌های شامل “دوره آموزشی بهره برداری از دانش و هوش مصنوعی در موفقیت کسب و کار”، دوره آموزشی نقش، اهمیت و روش تحقیق و توسعه در بازار، دوره آموزشی استانداردسازی محصولات دانش بنیان (گواهی نامه، انطباق، نشان دانش نماد، پنل گفتگوی نقش مراکز توسعه و تولید قراردادی (CDMC ها) در توسعه زیست بوم منطقه ای، نشست با معاون پژوهش و فناوری گروه صنعتی مپنا، دوره آموزشی تحلیل بازار‌های صادراتی محصولات فناورانه، رویداد ترویجی اینوتاک (خبره شو) با حضور بنیانگذار برند سه نان آقای نعمت الله بابایی و … از جمله این کارگاه هاست که در هفته جهانی کارآفرینی برگزار می‌شود.

بخوانید:  شلیک امروز آزمایشی نبود هشدارآمیز بود

به گزارش خبرگزاری برنا، این پارک علم و فناوری با برنامه ریزی ویژه برای برگزاری “کمپ آموزشی – ترویجی اینوتِد” از شنبه بیستم لغایت بیست و ششم آبان ماه برای گرامیداشت هفته جهانی کارآفرینی آماده می‌شود.

وی افزود: اینوتد با مشارکت مجرب‌ترین اساتید و صاحب نظران بخش خصوصی با هدف ارتقاء توانمندی مخاطبان خود طراحی شده است. نحوه آموزش در این دوره‌ها به صورت کارگاه آموزشی، پنل گفتگو، انتقال تجربه، تور فناوری، برگزاری مسابقه در چندین سطح برای مخاطبان از جمله فناوران، دانشجویان و دانش آموزان طراحی شده است و دانش پذیران به صورت فعال در این کارگاه‌ها شرکت می‌کنند.