بزرگ‌ترین رویداد صنعت ساختمان میزبان دانش‌بنیان‌های ایرانی

خبرگزاری برنا؛ این رویداد که ۱۳ تا ۱۶ آذرماه سال ۱۴۰۲ برگزار می‌شود به عنوان بزرگ‌ترین رویداد صنعت ساختمان در جهان معرفی شده و در مرکز تجارت جهانی دبی در محور‌های «کاشی و سرامیک، سنگ ساختمانی»، «طراحی، دکوراسیون داخلی، معماری»، «مواد و مصالح ساختمانی، رنگ»، «سیستم‌های تهویه مطبوع و هواساز»، «درب و پنجره و نما»، «هوشمندسازی و تکنولوژی انرژی خورشیدی»، «شیرآلات بهداشتی و چینی بهداشتی» و «ماشین‌آلات ساختمان و راه‌سازی» برگزار می‌شود.


نمایشگاه صنعت ساختمان دوبی Big ۵ بزرگ‌ترین و موثرترین رویداد صنعت ساختمان است که هر سال در مرکز تجارت جهانی دبی به عنوان دروازه‌ای بین شرق و غرب دنیا عمل می‌کند.


بزرگ‌ترین رویداد صنعت ساختمان میزبان دانش‌بنیان‌های ایرانی


آیا این خبر مفید بود؟

این نمایشگاه که تسریع پیشرفت در صنعت ساخت و ساز برای حمایت از رشد اقتصادی و ترویج یک محیط زیست سالم‌تر و پایدارتر در سراسر جهان را دنبال می‌کند؛ فرصت مناسبی برای شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوران ایرانی است تا بتوانند با حضور در پاویون ایران؛ محصولات، خدمات و توانمندی‌های خود را عرضه کنند و به نمایش بگذارند.


|

انتهای پیام/

بنا بر اعلام معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، هدف از برگزاری این رویداد متحد کردن جامعه جهانی ساخت‌وساز و ارائه نوآوری، دانش و فرصت‌های تجاری پیشروی صنعت، اتصال و رشد ذینفعان این حوزه است.