بزرگداشت یونس شکرخواه برگزار می‌شود

انتخاب بهترین ترانه ماه به داوری عبدالجبار کاکایی، داود رحمت‌الهی و مهدی موسوی میرکلایی، انتخاب بهترین موسیقی پاپ ماه به داوری محمدرضا چراغعلی، مسعود همایونی و مهدی یغمایی، انتخاب بهترین موسیقی ایرانی ماه به داوری حسین فاضل، علیرضا وکیلی‌منش و مصطفی جلالی‌پور و اجرای موسیقی توسط محمدرضا چراغعلی و مهدی یغمایی از جمله بخش‌های این برنامه است که در قالب بیست و سومین برنامه در آستانه با حمایت موسسه فاروق برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ منبع

واژه‌نامه پژوهش‌های ارتباطی و رسانه‌ای، تکنولوژی‌های ارتباطی و جامعه اطلاعاتی، مبانی خبرنویسی، خبرنویسی مدرن، خبر، واژه‌نامه ارتباطات، خبرنویسی مدرن، روزنامه نگاری سایبر؛ جامعه اطلاعاتی و آزادی بیان، سبک‌های خبرنویسی، انفجار بزرگ خاموش و … تنها بخشی از تالیفات این استاد علوم ارتباطات است. 

ایران درودی، حسام الدین سراج، ژاله علو، پرویز پورحسینی، فریدون شهبازیان، هوشنگ کامکار، محمد سریر، سیمین غانم، شمس لنگرودی و محمد علی بهمنی از جمله بزرگانی بودند که در این سال‌ها بزرگداشت آنان از سوی کانون ادبی زمستان برگزار شده است. 

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ به نقل از روابط عمومی برنامه، بیست و سومین ماه‌نشست درآستانه که به آیین بزرگداشت یونس شکرخواه اختصاص دارد، عصر جمعه ۱۹ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۵ با حمایت موسسه فاروس در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود. 

بخوانید:  اولین داور «زن» تاریخ جام جهانی را بشناسید