بزرگ ترین آبشار خزه ای ایران کجاست؟

 

آبشار خزه ای
 

آبشار کبودال

آبشار کبودوال در 5 کیلومتری استان گلستان قرار دارد و آب این رودخانه از چشمه های جنوبی سرچشمه می گیرد و قابلیت شرب دارد. نکته قابل توجه برای گردشگران این است که در مسیر آبشار سکو ها و چادر های انفرادی و گروهی به تعداد کافی و مناسب وجود دارد. آبشار کبودوال در تابستان و همین طور ایام تعطیل علاقمندان به طبیعت را به خود جذب می کند.

 

تنهای آبشار خزه ای ایران

آبشار کبودوال در گلستان که به بزرگ ترین آبشار خزه ای ایران معروف است یکی از جاذبه‌های تفریحی پر طرفدار استان گلستان محسوب می شود.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ استان گلستان دارای جاذبه های فراوانی است اما آبشار های این منطقه یکی از پر طرفدار ترین آن ها به شمار می آید. شاید جالب باشد که بدانید وجود رشته کوه ‌های البرز که خود سرچشمه رود های فراوانی است، آبشار های کوچک و بزرگ بسیاری به وجود آورده که‌ از نواحی مختلف سرازیر است و جلوه‌ های زیبایی را ایجاد کرده است.

 

آبشار کبودال ایران

 

آبشار خزه ای

با تمامی این تفاسیر به گردشگران پیشنهاد می شود که در هنگام سفر خود به آبشار کبودوال که به تنها آبشار خزه ای ایران معروف است، بازدید کنند.

 

 

آبشار های کوچک و بزرگ زیادی در امتداد رودخانه‌ کبودوال خودنمایی می ‌کنند که در زیر هر آبشار حوضچه های جالبی بوجود آمده است. آبشار کبودوال به عنوان مهم‌ ترین جاذبه‌ گردشگری استان گلستان به شمار می رود، آب آن زلال و شفاف می باشد، زمزمه حرکت آب در فضای آرام و سکوت جنگل، بهترین وسیله‌ تسکین و آرامش انسان است.
بخوانید:  مقر فرماندهی نظامیان صهیونیست آماج حمله پهپادی حزب‌الله قرار گرفتند

 

آبشار خزه ای ایران
|

بزرگ ترین آبشار خزه ای ایران کجاست؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف