بسته سرمایه‌گذاری خارجی یزد باید با جدیت پیگیری شود

منبع

استاندار یزد با بیان اینکه اقدامات مورد پیگیری در حوزه بازار بورس باید منجر به تامین مالی پروژه های اولویت دار استان شود، اظهار داشت: رویدادهای سرمایه گذاری به صورت فصلی یا هر شش ماه یکبار انجام شود.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

استاندار یزد: بسته سرمایه‌گذاری خارجی یزد باید با جدیت پیگیری شود

فاطمی همچنین با اشاره به آغاز به کار پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی از ۱۶ خرداد ماه در تهران عنوان کرد: با توجه به اهمیت این نمایشگاه، یک تیم اقتصادی و کارشناسی از استان یزد برای آشنایی با آخرین دستاوردهای این حوزه در نمایشگاه حضور یابند.


وی عنوان کرد: یکی از رویکردهای مهم مورد پیگیری استان در حوزه سرمایه گذاری، ورود به بازار سرمایه است.

فاطمی همچنین اظهار داشت: مباحث مربوط به تهیه کیف سرمایه گذاری استان در مهلت زمانی مقرر و نیز تهیه و تدوین بسته سرمایه گذاری خارجی با جدیت دنبال شوند.

بخوانید:  فروش مرغ زنده در جام جهانی 2022 قطر

آیا این خبر مفید بود؟

استاندار یزد بر لزوم تهیه کیف سرمایه گذاری استان در مهلت زمانی مقرر و نیز تهیه و تدوین بسته سرمایه گذاری خارجی تاکید کرد.

به گزارش برنا؛ مهران فاطمی در نشست سرمایه گذاری استان یزد که به منظور بررسی آخرین وضعیت اقدامات انجام شده برای برگزاری همایش بازار سرمایه در استان یزد همچنین ارائه گزارشی از آخرین وضعیت عملکرد دستگاه های اجرایی حوزه سرمایه گذاری در درگاه ملی مجوزهای کشور برگزار شد، بر ضرورت بهره‌گیری از روش‌های نوین تامین مالی و عدم اتکای صِرف به منابع بانکی تاکید کرد.