بسیج یعنی دولت و دولت یعنی بسیج/نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه تداوم دهنده جریان ولایت است

به گزارش خبرگزاری برنا؛ حسین سعیدنیا در آیین تکریم و معارفه مسئول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان فهرج گفت: حفظ دستاوردهای انقلاب رسالت سپاه است و باید به بهترین وجه به آن توجه شود.

فرماندار فهرج گفت: مجموعه دولت در کنار بسیج است چرا که اعتقاد داریم بسیج یعنی دولت و دولت یعنی بسیج و رسالت هردو، خدمت به مردم است؛ در شورای اداری نیز تاکید کردم هر چه داریم در اختیار بسیج خواهیم گذاشت چرا که هدف بسیج خدمت است.

سعیدنیا اضافه کرد: نمایندگی ولی فقیه در سپاه تداوم دهنده جریان ولایت در این تشکل بزرگ است که می‌توان از مردم‌داری، معنویت و روحیه جهادی به عنوان یک مقوله بسیار حساس و واجب در این حوزه نام برد.


آیا این خبر مفید بود؟

فرماندار فهرج همچنین با تاکید بر استفاده از علما و روحانیون شهرستان برای فعالیت‌های معنوی و ارزشی خواستار استفاده از این پتانسیل شهرستان توسط مسئول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فهرج شد و تصریح کرد: بسیج همیشه در کارهای عام‌المنفعه پیش قدم بوده و بنده برای چندمین بار به عنوان عضو کوچک دولت آقای رییسی از مجموعه بسیج و سپاه که انصافا به معنای واقعی دست دولت را در شهرستان فهرج گرفتند تشکر می‌کنم.


|

منبع

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

فرماندار فهرج عنوان کرد: بسیج یعنی دولت و دولت یعنی بسیج/نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه تداوم دهنده جریان ولایت است

انتهای پیام