بشقاب پرنده‌ها در آسمان دیده شدند!


بشقاب پرنده‌ها در آسمان دیده شدند!

ویدئو‌های اول دسامبر نشان می‌دهد که نور‌های سفید در آسمان بر فراز زمین‌های کشاورزی در نزدیکی وست بند و فردونیا زیپ می‌زند. نور‌هایی که با سرعتی باورنکردنی در حال حرکت بودند و به نظر می‌رسید از بالای لایه ابر نازک در شب اول دسامبر آمده بودند، شاهدان را بر این باور گذاشتند که یک بشقاب پرنده را دیده اند.

خبرگزاری برنا- گروه علمی و فناوری؛ ویدئو‌های اول دسامبر نشان می‌دهد که نور‌های سفید در آسمان بر فراز زمین‌های کشاورزی در نزدیکی وست بند و فردونیا زیپ می‌زند. شاهدان بر این باور هستند که یک بشقاب پرنده را دیده اند. این ویدئو‌ها ها از دو ساکن ویسکانسین، کیمبرلی و کن به دست آمده است.

کیمبرلی که صاحب سالنی از وست بند است، پس از مشاهده نور‌های درخشان در یک جاده روستایی در وست بند در حوالی ساعت ۱۰:۴۵ شب در روز ۱ دسامبر در حال رانندگی، ویدیو‌هایی از مشاهده احتمالی بشقاب پرنده را به اشتراک گذاشت.

در همان زمان، کن، افسر سابق پلیس و کارمند خدمات مالی در فردونیا، نور‌های عجیبی را در آسمان در مزارع بیرون از خانه خود مشاهده کرد و این پدیده را ثبت کرد.

ویدئو‌های به اشتراک گذاشته شده توسط این دو ساکن ویسکانسین لحظه‌ای را ثبت کرده است که در آن چهار نور پشت سر هم ظاهر می‌شوند و نور پنجمی که از سمت چپ پرواز می‌کند به سازند می‌پیوندد.

این نور‌ها در ویسکانسین در ۲ دسامبر نیز دیده شدند. حدود ۳۵ مایل دورتر در گرین‌فیلد، کریس نواک به همراه خانواده‌اش در یک ماشین به سمت چراغ‌های Candy Cane Lane در غرب آلیس سفر می‌کردند.

دفتر حل ناهنجاری همه دامنه (AARO)، یک دفتر جدید پنتاگون، در ژوئیه امسال برای ردیابی اشیاء ناشناس در آسمان، زیر آب یا در فضا راه اندازی شد.

جمعه گذشته، دکتر شان کرک پاتریک، مدیر AARO به خبرنگاران گفت که پنتاگون صد‌ها گزارش جدید یوفو را دریافت کرده است. دکتر کرک پاتریک احتمال وجود حیات فرازمینی را رد نکرد و گفت که رویکردی علمی برای این تحقیق در پیش گرفته است.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع