بلاتکلیفی ۱۰ ساله پروژه پساب اشتهارد

به گزارش خبرگزاری برنا از استان البرز، علیرضا عباسی عصر امروز چهارشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان که در سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد اظهار کرد: برخی دستگاه ها برای تحقق شعار سال تکلیفی برای خود تعریف نکرده اند و همانطور که کاری برای مهار تورم سال قبل انجام نمی شد امسال هم انجام نمی شود، و همانطور که رشد تولید با یک شتاب کمی انجام می شد ،امسال هم همان رویه ادامه دارد و تفاوتی دیده نمی شود پس بودن و نبودن شعار سال چه تفاوتی دارد.

وی با تاکید بر اینکه یک مجموعه باید متولی برش استانی شعار سال شود، بیان کرد: براین اساس ستاد رشد و توسعه در راس کار و قرارگاه ها ذیل این ستاد می توانند جهت تحقق شعار سال فعالیت داشته باشند.

دکتر عباسی خاطرنشان کرد: از طرفی هم وقتی کشاورزان می توانند از این پساب در زمینه کشت پنبه استفاده کنند، چرا انجام نمی شود و بلا تکلیف هستند.


بلاتکلیفی ۱۰ ساله پروژه پساب اشتهارد

نماینده مردم کرج در مجلس گفت: پروژه پساب اشتهارد تبدیل به یک معضل شده است و از سال ۹۳ تا ۹۸ ادامه داشته و در سال ۹۸ قرار بوده کمتر از یک سال به بهره برداری برسد اما تاکنون اتفاقی نیفتاده است.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع

نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس خطاب به استاندار البرز در خصوص مشکل آب شهرستان اشتهارد گفت: پروژه پساب اشتهارد تبدیل به یک معضل شده است و از سال ۹۳ تا ۹۸ ادامه داشته و در سال ۹۸ قرار بوده کمتر از یک سال به بهره برداری برسد، اما تاکنون اتفاقی نیفتاده است.

بخوانید:  شش طرح مهم صنعتی تا پایان امسال در استان قزوین افتتاح می شود
در ادامه مجتبی عبداللهی استاندار البرز بیان کرد: بخش اقتصادی به همراه شرکت شهرک های صنعتی باید یک برنامه کلی در بحث استفاده از پساب در شهرک های صنعتی داشته باشند، تا مشخص شود مدیریت بر پساب های شهرک های صنعتی بر چه اساسی صورت می گیرد و این امر باید جزو مصوبات شورای برنامه ریزی در حوزه صنعت باشد.


|