بهاییت آئینی دست‌‌سازِ استعمارگران‌ با رابطه‌ى محکم با یهودیان است

وی تصریح کرد: مادران شهدا که با تأسی از دو ویژگی مهم ام‌البنین یعنی صبر و فداکاری، با صبوری و بدون ادعا شهیدپروری کردند و ‌همسران شهدا که همراهی کردند تا نهال انقلاب رشد کند و بالنده شود و تثبیت شود و چون ارزش کارشان کمتر از شهادت نیست، خود، شهدای گمنامی هستند که نزد خداوند متعال قطعاً مأجورند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان البرز بابیان اینکه ازآنجاکه دال مرکزی فرهنگ اسلامى مسئله عفاف و حجاب است و تلاش غرب براى از میان بردن تمدن اسلامى همواره با ترویج بى‌عفتى و مقابله با حجاب همراه بوده است، بیان داشت: اولین حرکت‌ها در این زمینه برای استفاده ابزاری از بانوان در جهت مقاصد ضد فرهنگی در اواخر دوره قاجار شروع شد.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز در ادامه بابیان اینکه این بانوان، ام‌البنین‌های عصر حاضر در ایران اسلامی هستند، گفت: تکریم خانواده‌ها در حقیقت تکریم شهید است. تکریم همه ارزش‌ها و خوبی‌هاست؛ و در این تکریم‌ها باید سبک زندگی و تربیت شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت به نسل بعد منتقل شود.

باید مطلب را درست تلقی کنیم که رهبر ما چه می‌گوید

امام‌جمعه کرج ادامه داد: ام‌البنین سلام‌الله علیها چون همسر شهید بود و مادر شهیدان، این روز را به‌درستی روز تکریم مادران و همسران شهدا نام‌گذاری کردند که به خانواده شهدا و جانبازان و ایثارگران و مدافعان حرم، مدافعان امنیت، حافظان سلامت و همه‌کسانی که درراه پیشبرد اهداف الهی تحمل سختی و مرارت کردند، آسیب دیدند، مجروح شدند، شهید شدند، لطماتی دیدند، تبریک عرض می‌کنم؛ و وفات این بانوی بزرگوار را به همه شما تسلیت عرض می‌کنم؛ و از خدای تعالی می‌خواهم که همگی ما رهرو راه شهیدان و آرمان‌هایی که آن‌ها در مسیر آن به شهادت رسیدند باشیم ان‌شاءالله.

باید سبک زندگی و تربیت شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت به نسل بعد منتقل شود

وی در ادامه افزود: یک‌وقت بحث بر سر نظامات اجتماعی و اجرای قوانین اجتماعی و رعایت این مقررات است کسی نمی‌تواند بگوید برای جلوگیری از فلان خلاف نباید قانون وضع کرد و اجرا کرد. اتفاقاً قانون‌گذار برای حفظ و صیانت جامعه باید ورود کند و قانون متناسب بریزد و این خواسته مردم است.

بخوانید:  لژیونر استقلالی به بیمارستان منتقل شد!

وی در بخش دیگری با اشاره بابیان اینکه در هفدهم دی‌ماه توطئه استعماری کشف حجاب توسط یک عنصر مزدور بی‌سواد پلید دست‌نشانده انگلیس در سال ۱۳۱۴ در ایران اجرائی شد، گفت: اگر نگاهى به تاریخ معاصر داشته باشید می‌بینید که دائماً از سیاست‌هاى مخالف عفاف و حجاب به‌عنوان وسیله‌اى سیاسى برای تضعیف قدرت سیاسى و اجتماعى اسلام استفاده‌شده است؛ یعنی هر جا خواستند اسلام را زمین‌گیر کنند دست گذاشتند روی حجاب. لذا با قاطعیت می‌گوییم که کشف حجاب یک ‌وسیله‌ی استعمارى است در دست غرب برای سلطه فرهنگی و بعد سلطه سیاسی بر جوامع و فقط اختصاص به ایران هم ندارد.

هر جا سخن از کشف حجاب و ترویج بی‌بندوباری در حوزه زنان مطرح بود ریشه‌اش فرقه فاسد بهاییت بود

مادران شهدا با صبوری و بدون ادعا شهیدپروری کردند

یکی از مهم‌ترین خصوصیات‌ ام‌البنین زمان‌شناسی و شناخت دقیق مسائل مربوطه بود

وی در ادامه افزود: یکی از مهم‌ترین خصوصیات‌ این شیر زن با بصیرت، زمان‌شناسی و شناخت دقیق مسائل مربوطه بود به‌طوری‌که بعد از واقعه عاشورا تلاش کرد تا با استفاده صحیح از رسانه آن روز تبیین کند و صدای مظلومیت امام حسین و شهدا کربلا را به گوش نسل‌های بعد برساند.

بهاییت آئینی برنامه‌ریزی‌شده ‌و دست‌‌سازِ استعمارگران‌ با رابطه‌ى محکم با یهودیان است

 

 و مسئولین را در این جنگ شناختی به خطای محاسباتی بیندازد و جامعه را بحرانی کند و هر کس را به بهانه‌ای از کار بیندازد و درنهایت جامعه را اندلسی کند. تمدن هفت‌صدساله اسلامی با همین مسئله عفاف و حجاب از بین رفت. ندانستند باید چه‌کار کنند.

بخوانید:  فیلم «لوسی» سوژه برنامه «امتداد» شد

قانون‌گذار برای حفظ و صیانت جامعه باید ورود کند

کشف حجاب یک ‌وسیله‌ی استعمارى برای سلطه فرهنگی و سیاسی بر جوامع است

آیت‌الله حسینی همدانی بابیان اینکه آقایان مواظب باشند در بیان مطالبی که می‌گویند، گفت: دشمن می‌خواهد نماد ارزش‌های دینی و الهی را که یک ‌مقوله فرهنگی و اجتماعی است را به یک مقوله سیاسی تبدیل کند و مردم

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز بابیان اینکه قانون‌گذار وارد شود تا جامعه را حفظ کند، گفت: اگر قانون کم دارید بریزید. دستگاه انتظامی می‌خواهد وارد عمل شود در یک مقطعی قانون ندارد. اگر هم عمل کنند باید عواقبش را ببینند؛ چون برخلاف قانون عمل شده است. درجاهای دیگر هم موارد دیگر. آن جاهایی هم که قانون دارد و قانون را عمل نمی‌کنند، ترک فعل است که باید دنبال کرد.

آقایان در بیان مطالبی که می‌گویند مواظب باشند / دشمن می‌خواهد نماد ارزش‌های دینی و الهی را که یک ‌مقوله فرهنگی و اجتماعی است را به یک مقوله سیاسی تبدیل کند

خطیب نماز جمعه کرج در ادامه توضیح داد: اولین حرکت را در دوره ناصرالدین‌شاه در دشت قزوین توسط زن مشهوره و فاسده‌ای در اقدامى برنامه‌ریزی‌شده کشف حجاب در میان گروهى از مردان صورت گرفت؛ و از آن تاریخ هر جا سخن از کشف حجاب و ترویج بی‌بندوباری در حوزه زنان مطرح بود ریشه‌اش به این فرقه فاسد برمی‌گشت.

 

دال مرکزی فرهنگ اسلامى مسئله عفاف و حجاب است

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

آیت‌الله حسینی همدانی در ادامه تأکید کرد: مادران شهدا، این بانوان الگو و اسوه زنان ایران اسلامی با الهام از رفتار حضرت زهرا و زینب کبری و ام‌البنین علیهم‌السلام درصحنه‌های مختلف حاضر شدند تا جگرگوشه‌هایشان درراه اسلام و قرآن و ارزش‌های انقلاب به دستور ولی‌فقیه جان‌فشانی کنند.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالفمنبع

بهاییان اولین گروهى بودند که دست به کشف حجاب در ایران زدند

به گزارش خبرگزاری برنا از استان البرز، آیت‌الله سید محمد مهدی حسینی همدانی ظهر امروز در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه شانزدهم دی‌ماه در مصلای بزرگ امام خمینی رحمه‌الله علیه کرج، اظهار کرد: امروز سیزدهم جمادی‌الثانی ام‌البنین، مادر پسرانِ امیرالمؤمنین علیه‌السلام، بعد از عمری مبارزه، صبر و مقاومت و با اهدای چهار فرزند رشید به پیشگاه مولایش، حسین بن علی، بادلی لبریز از محبت و ادب در مقابل ولایت، دعوت حق را لبیک گفت و راهی دیار دوست شد و در آرامگاه بقیع، در جوار فرزندان زهرا برای همیشه آرام گرفت.

بخوانید:  از گسل‌های اجتماعی غافل شده‌ایم

آیت‌الله حسینی همدانی بابیان اینکه اولین گروهی که از این روش براى گسترده شدن افکار خود و رخنه در فرهنگ اسلامی مردم ایران استفاده کرد، گروه منحرف بهاییت بودند، گفت: برای شما روشن است که بهاییت یک آئین و یا حتى یک دین ساخته بشر که معمولاً بوده نیست. بلکه آئینی است برنامه‌ریزی‌شده ‌و دست‌‌سازِ استعمارگران‌ بخصوص انگلیس، با رابطه‌ى محکمی که با گروهی از یهودیان داشتند.

تقاضای مادران و همسران شهدا از نسل جدید / رعایت عفاف و حجاب در جامعه خواسته‌ی همه‌ی شهدا بود

وی در ادامه عنوان کرد: خوب است بدانید در ایران وقتی‌که آئین بهاییت اعلام می‌شود تعداد زیادی از یهودیان ایران تغییر مذهب مى‌دهند و اعلام می‌کنند مسلمان شده‌اند؛ اما به‌سرعت به آئین بهاییت متصل و اعلام مى‌کنند که در میان مذاهب اسلامى، بهایى‌گرى و بابى‌گرى را آئین اصیل مى‌دانند لذا بهاییان اولین گروهى بودند که به‌صورت سازماندهى‌شده دست به کشف حجاب در ایران زدند و این روزها هم به‌شدت فعال هستند و جریان بی‌حجابی را قسمت عمده‌اش همین‌الان توسط این جریان مدیریت می‌شود.

آیت‌الله حسینی همدانی در ادامه به سخنرانی اخیر رهبر معظم پرداخت و گفت: باید مطلب را درست تلقی کنیم که رهبر ما چه می‌گوید و از ما چه می‌خواهد؛ و گاهی راجع به قانون شرع و اسلام گفته می‌شود که ایشان به‌صراحت فرمودند قابل‌انکار نیست و کسی نمی‌تواند حجاب را نفی کند گاهی راجع به تهمت زدن افراد به بی‌دینی و ضدانقلابی است که بحث دیگری است و ایشان فرمودند به‌ظاهر عمل کسی در یک مورد نمی‌توان گفت ضدانقلاب است چون کاری را که ضدانقلاب از او خواسته انجام نداده است.