بهترین میان وعده ها برای دانش آموزان چیست

انتهای پیام/

نکته آخر مربوط به قبل از مصرف میان وعده است که دانش آموز باید قبل از خوردن میان وعده دست های خود را با آب و صابون بشوید.


آیا این خبر مفید بود؟

نکاتی در باره مصرف میان وعده وجود دارد که باید برای حفظ سلامتی دانش آموزان به آن توجه شود: میان وعده نباید جایگزین صبحانه می شود زیرا تمرکز و انرژی برای فرگیری درس در دانش آموزان اثر می گذارد و عملکرد یادگیری را کند می کند.

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع بهترین میان وعده ها

 بهترین میان وعده  ازجمله میوه ها مانند سیب، انگور و پرتقال برای کمک به تقویت بدن، مغزها بادام، فندق و پسته، سبزیجات هویج، بروکلی، میوه های خشک مویز، انجیر خشک، برگه ها، لقمه های خانگی نان و پنیر و گردو و کوکو، کیک خانگی های کم شکر دارای کشمش و گردو، نوشیدنی هایی چون شیر، شیرکاکائو، آب لیمو و عسل و دانه ها مانند گندم بوداده، کنجد و شاهدانه هستند که علاوه برتامین انرژی و تمرکز لازم در دانش آموزان به تقویت بدن، حافظه، ویتامین، آهن بدن، پروتئین، مایعات بدن و ایمنی بدن را تامین می کند.


بهترین میان وعده ها برای دانش آموزان چیست

مصرف هله هوله در میان وعده  در یادگیری و تمرکز دانش آموزان اختلال ایجاد می کند و علاوه براختلال  موجب چاقی و کم خونی دردانش آموزان می شود.

تغذیه برای حفظ سلامت و تامین نیازهای بدن و تمرکز دانش آموزان اهمیت دارد. چه مواد غذایی در میان وعده دانش آموزان باید گنجانده شود؟