بهداشت و سلامت مردم خط قرمز دولت است


بهداشت و سلامت مردم خط قرمز دولت است

استاندار آذربایجان‌غربی گفت: با پیگیرهای انجام شده ۱۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات از طریق بنیاد برکت برای اشتغال‌زایی در روستاهای این استان اختصاص یافت تا در اختیار متقاضیان برای ایجاد شغل قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان‌غربی، محمدصادق معتمدیان امروز در جریان بیست و یکمین سفر شهرستانی خود در جمع مردم روستای چیانه شهرستان نقده با بیان اینکه توجه به مناطق روستایی و کم برخودار از اولویت‌های دولت سیزدهم است، اظهار کرد: اشتغال‌زایی در روستاها، فرآوری محصولات تولیدی در روستاها و ایجاد مسکن برای تثبیت جمعیت روستایی در دستور کار قرار دارد.

وی‌ ادامه داد: مشکلات مربوط به بهداشت، حوزه آموزشی، آب شرب‌ و طرح‌ هادی روستاهای آذربایجان‌غربی باید بررسی و در اسرع وقت برطرف شود.

استاندار آذربایجان‌غربی با اعلام اینکه در دهه فجر میزان بهره مندی خانوارهای روستایی استان از نعمت گاز به بیش از ۸۰ درصد خواهد رسید، اضافه کرد: این قول را به مردم می‌دهیم که طبق برنامه ریزی انجام شده تا پایان سال ۱۴۰۲ تمام روستاهای بالای ۲۰‌ خانوار به شبکه گاز سراسری متصل‌ شوند.

وی‌ همچنین بر ایجاد زیرساخت‌های مخابراتی و تقویت اینترنت پرسرعت خانگی در روستاها تاکید کرد.

معتمدیان با تاکید بر اینکه بهداشت و سلامت مردم خط قرمز دولت است، گفت: در همین راستا و در عرض سه ماه باید طرح‌ مطالعاتی فاضلاب روستای چیانه نقده به اتمام برسد.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع