بهسازی ۱۱۰ هزار کلاس درس در سال جاری


بهسازی ۱۱۰ هزار کلاس درس در سال جاری

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: در ماه رمضان  ۶۸ هزار کلاس درس بهسازی شده و برای امسال بهسازی و تعمیر  ۱۱۰ هزار کلاس درس و ۱۵ هزار سرویس بهداشتی هدف گذاری شده است.

حمیدرضا خانمحمدی رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری برنا، درباره بهسازی و شاداب سازی مدارس اظهار داشت: قرارگاه جهادی عدالت تربیتی و نصیب آموزشی برابر متولی بهسازی و شاداب سازی مدارس است و سازمان نوسازی یار قرارگاه در این زمینه است. 

وی افزود: در ماه رمضان  ۶۸ هزار کلاس درس بهسازی شده و برای امسال بهسازی و تعمیر ۱۱۰ هزار کلاس درس  و ۱۵ هزار سرویس بهداشتی  هدف گذاری شده است و امیدواریم  که بارویکرد جهادی و کمک مردم  محقق شود.  

وی ادامه داد: گروه‌های جهادی که در سازمان تعریف می‌کنیم،  دارای رویکرد دانش آموز محور و معلم پایه است یعنی معلم‌ها و خانواده هایشان با افراد گروه‌های جهادی گروهی تشکیل می‌دهند تا مسائل مدرسه را شناسایی کنند و ابزار‌ها و اعتباراتی نظیر رنگ و قلم‌مو از سوی سازمان نوسازی و خیرین در اختیار آنها گذاشته می‌شود.  

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص تشویق دانش آموزان به کار‌های اجتماعی و مومنانه بیان کرد: بر همین اساس رویکرد امسال در زمینه بهسازی و شاداب سازی مدارس مبتنی بر تربیت است نه تعمیر و تعمیر مسئله دوم این رویکرد است.

انتهای پیام/ منبع

بخوانید:  راه‌اندازی تالار ارز اشخاص در مرکز مبادله تا ۱ ماه دیگر